Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 év járás után milyen közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év járás után milyen közös céljaitok voltak már?

Figyelt kérdés

A 20-25 éves korosztályra gondolnék, gondolom más közös célokat tűz ki egy olyan pár, ahol a felek 20-22 évesek, mint egy 30-32 éves pár.


Tehát egy év járás után, milyen közös céljaitok voltak? Volt egyáltalán valamilyen kifejezett közös cél ennyi idő után?



2017. febr. 2. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

1 év és 1 hónapja vagyunk együtt, 4 éve vagyunk nagyon jó barátok.

Célok: másfél év múlva (mikor végzek a sulival) összeköltözni, ez 100%-ig biztos, aztán elkezdeni saját házra gyűjtögetni. Utána meglátjuk, hogy mi lesz, de a cél, amit szeretnénk elérni, egy nyugis, békés élet kettesben, majd egyszer alkalomadtán egy kis esküvő, aztán továbbra is békés élet kettesben, ha lesz plusz pénzünk akkor utazás, esetleg egy "hobbiautó" beszerzése.

Lehet, hogy meg fogom kapni, hogy naiv vagyok, meg úgyse tart örökké, meg mit tudom én, de majd alakul, mindenesetre ezek a céljaink, és készek vagyunk tenni értük.

22L / 23F

2017. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak pár hónap múlva leszek 20, de azért írok, mert barátom meg 23 :D Hát egy év után azt tervezgettük, hogy majd odamegyek egyetemre ahova ő is jár. Ez persze közben változott, nincs ott olyan szak amire menni szeretnék. Most vagyunk együtt lassan 2,5 éve, most ott tartunk, hogy mikor végez az egyetemmel én már Budapesten leszek egyetemen, és akkor felköltözik hozzám és ott keres munkát. De az még 2 év... De mire odaérünk akkor már 4-5 éve együtt leszünk, akkor szerintem már teljesen jó az összeköltözés :) Persze most is jó lenne együtt lakni, de lehet nem lenne még olyan jó, mint amilyen jó lesz majd 2 év múlva.
2017. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 éve vagyunk együtt, és olyan tél körül már szeretnénk összeköltözni.:)

Tehát együttervezzük, aztán 4-5 év múlva baba, esküvő valamikor.:)

2017. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!