Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy felnőtt,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy felnőtt,37 éves férfi évek óta nem volt nővel?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akibe mellesleg szerelmes vagyok. Évek óta egyedül van, magányos, de annyira, hogy már depressziós is.

Szerintetek lehetséges, hogy nem volt azóta nővel? Nem volt párja vagy 5-6 éve.

Kérlek, prostituáltakat be ne írjatok! :) Ki nem állhatja őket, ezt jól tudom. És nem az a típus, aki bármelyik nő ágyába beesik. Még magányosan is csak válogat. :)


2010. máj. 7. 11:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, van ilyen.
2010. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van. Én is.
2010. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg a bizalmába férközni.Légy a barátja és talán viszonozni fogja a szerelmet.Vagy mutasd be nekem:)34/N
2010. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Hehe, nem adom. :) Ő nekem kell.


Borzasztóan vonzó. Több nő is oda van érte a környezeteünkben, de elutasítja őket. Állítása szerint feleséget keres, olyan nőt, akivel családot alapíthat, mert minden vágya az végre.


Kicsit érdekesnek tartom, mert a férfiakra ez nem jellemző. De nem baj, egyáltalán nem zavar, sőt örülök neki. Szívesen lennék az, akivel újra átéli a boldogságot. Csak kemény dió. De már egyszer beszélgetett velem erről bizalmasan. Úgy gondolom jó jel, ha a bizalmába fogad. :)

2010. máj. 7. 11:35
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg/belsőleg milyen férfiról van szó?
2010. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%

lehetséges, de nem jelent semmi jót.


ha van mondjuk egy gyereke, akit egyedül nevel, akkor elhiszem, hogy nem volt ideje ezzel foglalkozni, de egyébként biztos van vele valami gond. én a helyedben elkerülném.


(33ff)

2010. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Nagyon zárkózott, csendes. Nem nyílik meg könnyen. Soha nem beszél senkivel a probléáiról. Ezért meglepett, amikor egyszer megkeresett, és bízott bennem, elmondta mi bántja. Nagyon jól esett.

Büszke és makacs. Teljesen magába van fordulva, emberek között nagyon nehezen oldódik fel.


Ez mind csak azért van, mert el van keseredve, nincs senkije, nincs gyereke, pedig már nagyon akarná. Megértem őt.

2010. máj. 7. 12:03
 8/37 A kérdező kommentje:

11:57-es!


Milyen gondra gondolsz? Hogy nem alakalmas párkapcsolatra? Dehogynem, úgy tud szeretni, hogy az hihetetlen. Csak nagyon ragaszkodik, ezt nem sokan bírják elviselni.

2010. máj. 7. 12:04
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy belé, közelíts felé lépésről-lépésre. Kezdeményezni a férfinak kell(ene), de a leírás alapján itt most ilyenre nem lehet számítani.

Amúgy azt igazából csak ő tudja, mikor volt barátnője utoljára, a lényeg itt nem is ez, hanem hogy legyen végre valakije.

Azt el tudom képzelni, hogy depressziós, én 32 vagyok, szintén egyedül, és nagyon rossz, de itt most nem rólam szól a történet.

Abból, hogy kifejezésre juttatta, hogy magányos, (felkeresett Téged), arra következtetek, hogy lelke mélyén ő is kíván egy nőt, csak nem meri kimutatni, gátlásos.

Rendben van, hogy szeretne feleséget és gyereket,-én is nagyon örülnék már neki,-de valahol el kell neki is kezdenie. Az emberek egy nagy részének nem sikerül elsőre, de próba, szerencse.


Sok sikert!!!

2010. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
51%

figyelj, ha szerinted alkalmas, akkor minek kérdezgetsz itt?


szerintem azért, mert belül te is érzed, hogy valami nem stimmel. én szóltam, de te úgyis valami rózsaszín ködön át nézed a dolgot, úgyhogy tökmindegy.


az egyébként, hogy "Csak nagyon ragaszkodik, ezt nem sokan bírják elviselni." másképpen úgy mondják, hogy nem engedi élni a másikat.

2010. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!