Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy felnőtt,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy felnőtt,37 éves férfi évek óta nem volt nővel?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akibe mellesleg szerelmes vagyok. Évek óta egyedül van, magányos, de annyira, hogy már depressziós is.

Szerintetek lehetséges, hogy nem volt azóta nővel? Nem volt párja vagy 5-6 éve.

Kérlek, prostituáltakat be ne írjatok! :) Ki nem állhatja őket, ezt jól tudom. És nem az a típus, aki bármelyik nő ágyába beesik. Még magányosan is csak válogat. :)


2010. máj. 7. 11:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

jaj, tényleg nem is ugyanaz, mert a tiéd szőke, akit én ismerek az sötét hajú:D

Nem figyeltem eléggé.


Nekem az a gyanúm, hogy nem igazán epekedik utánad ez a férfi, nem lehet, hogy más lányba szerelmes?

az a lány, akiről írtál, az plátói neki, vagy már voltak együtt /randiztak?

2010. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt volt egy nő. Nem volt túl nagy szerelem, ahogy az ismerőseitől hallotam, de a csaj nagyon hülyére vette.
2010. máj. 7. 17:23
 23/37 anonim ***** válasza:

Tehát akkor ezzel a csajjal jártak de a nő becsapta?

És még nem dolgozta fel?

De akkor mire vár? Ezt nem értem. Még mindig szereti?

2010. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Dehogy, képtelenség.


Ahogy beszél, én abból azt szűröm le, hogy kiábrándult, nem hiszi, hogy van nő, aki őszintén szeretheti.


Tőlem egyszer dühösen megkérdezte, hogy miért gondolják a nők azt, ha valaki közeledik, hogy csak "kefélni" akar? Szó szerint így. Ki volt akadva. Azt is mondta nekem, hogy ne várjam a tökéletes pasit, azt várhatom, csak Isten tökéletes.

2010. máj. 7. 20:37
 25/37 A kérdező kommentje:

Úgy érzem néha, hogy talán nem is velem szemben él a harag, hanem általában véve a nőkkel szemben.


Csalódott, mindenkire haragszik, senkiben sem bízik.

2010. máj. 8. 00:41
 26/37 anonim ***** válasza:

"Szerintem azért, mert belül te is érzed, hogy valami nem stimmel. én IS szóltam, de te úgyis valami rózsaszín ködön át nézed a dolgot, úgyhogy tökmindegy." 05-07 12:27


Nem szabad erőltetni, mitől olyan sürgős? Ismerd meg, ha évekig kibírta nem fogja elkapkodni a döntését.


Szüleivel milyen a viszonya? Mint "értelmiségi" pláne őket mintázza.

2010. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok...

Én is szerelmes vagyok valakibe...bár az illető fiatalabb...

Ő 21 éves és 3 éve nem volt senkivel, mert akkorát csalódott a barátnőjében...:/ Még egy éjszakás kalandja sem volt...Sokan meglepődnek rajta...

Mellesleg nagyon jól néz ki...minden csaj oda van érte...ha hagyná magát...fürtökben lógnának rajta a csajok, de ő neki egyik se felel meg...mint ahogy én sem:/ :(


19L

2010. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Vacak ügy ez. :(

Nálam sem jobb a helyzet, ne aggódj.

2010. máj. 10. 10:14
 29/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem a pasikat szereti csak nem meri mondani?Nagyon fura nekem ez az egész!

2010. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy is nagy lenne köztetek a korkülönbség.
2010. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!