Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora probléma, ha házasként szeretek új emberekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég egy ilyesmi kérdés alá írtam választ, erre privatban megkaptam, mekkora szemét vagyok, hogy akarkivel is beszélgetek ezen az oldalon, férjes nőként.

Kötetlen munkám van, házimunka kipipálva, van elég időm, ilyenkor szeretek ismeretlen emberekkel beszélgetni.

Ez annyira nagy probléma?


2017. febr. 3. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

szerintem máshogy értelmezte az írásod, vagy csak maradi...

ha megházasodtál onnantól a kutyádhoz sem szólhatsz hozzá!


23F

2017. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem problema egyaltalan, de en is lattam mar olyan valaszokat itt, hogy egy foglalt ember minek beszelget ellenkezo nemu idegenekkel :DDD Furak egyesek.
2017. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen, hiába, hogy sosem csalnám meg a férjem és bízik is bennem, sosem adtam rá okot (mellesleg együtt is szoktunk itt írogatni, kérdést is tettünk már fel), én is el lettem mondva már itt mindennek.


Ne foglalkozz vele! Ha tényleg nincs miért bűntudatodnak lennie, ne érdekeljenek a beszólások, én ezeken már csak jót nevetek meg a férjem is. :D


(Én is szeretek itt beszélgetni, új embereket, nézőpontokat megismerni, bár igaz, én csak, ha érdekel valami, vagy szabadságon vagyok, vagy beteg vagyok, akkor szoktam fenn lenni. )

2017. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert számára a privát beszélgetés lehetőség az ismerkedésre, meg egyfajta társkeresőnek nézik a gyakorit.


Bennük az fel sem merül, hogy sem az oldalnak, sem a privát üzenetnek nem az a célja eredetileg, hogy intim kapcsolatot alakíthass ki a válaszadókkal, illetve hogy lehet úgy is beszélgetni, hogy nincs mögötte semmilyen hátsó szándék az ismerkedésre vonatkozóan.


Most én is beszélgetek egy ideje egy csajjal, nagyjából ugyanakkor kezdtünk a "babaprojektbe", és hasonló gondokba ütköztünk, hasonló időben sikerült teherbe esnünk, nekem harmadik neki első gyerek, szóval vannak kérdései, amire tudok válaszolni. Nem hiszem, hogy ezzel szemét lennék, vagy bármit ártanék a férjemnek, és nekem is egyszerűbb megosztani egy sorstárssal a szoptatási nehézségeket, mint a férjemmel.


Aki ebbe belelát bármi illetlent, amit házas nőnek nem illik, az szerintem nem gyengén beteg.

2017. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy tartalmasabb levelezés alakult ki ezen az oldalon ellenkező neművel. A mai napig nem tudom, hogy hogy hívják, hány éves, hol lakik, mivel foglalkozik, stb. Egy konkrét téma kapcsán kezdtünk el levelezni, ami mindkettőnket érdekel és ennél a témánál is maradtunk. Fel sem vetődött, hogy személyesebb irányba terelődjön a virtuális beszélgetés, egyikünknek sem volt erre igénye.

Nyilván aki görcsösen vágyik kapcsolatra, az el se tudja képzelni, hogy ellenkező nemű emberek úgy is tudnak kommunikálni egymással, hogy nem látnak potenciális társat a másikban. Pedig ez naponta előfordult: munkahelyen, fogorvosi váróban, egy hosszabb vonatút során, stb. Bármikor beszédbe lehet elegyedni idegenekkel minden különösebb hátsó szándék nélkül is. Én legalábbis szoktam.

2017. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!