Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírjam társkeresőre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírjam társkeresőre, hogy aspergeres vagyok?

Figyelt kérdés
Másként ismerkedem és másként mutatom ki érzéseimet. Olyan nővel ismerkednék aki megértő.
2017. febr. 3. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kiírhatod, de magyarázd is el, mert százból jó, ha egy tudja, mi az.

A nőkben van egy anyakomplexus, ami ráveszi őket, hogy gondoskodjanak. Előnyöd is származhat a betegségedből.

2017. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát, öcsém, jó helyre jöttél, itt szerintem elég sok hasonló csaj van (huszonéves szüzikék nulla társasági élettel stb.), csak az a rossz hírem van, hogy nekik is rendszerint vagy a menő csávók kellenek, vagy beszariak, és egy idő után kilépnek az ismerkedésből. De sajnos a való életben is ez megy, nagyon kevés a normális és megértő nő (bár itt kb. mindenki annak tartja magát). Szerintem ne írd ki, így még kevesebb nőnél lesz esélyed, mert menekülni fognak előled, hogy biztosan valami pszichopata állat vagy, elég, ha később tudják meg, már akivel eljutsz addig a pontig, hogy ilyen témák szóba kerüljenek.
2017. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem szeretném, hogy anya szerepet vegyen át, jobban szeretném, ha egyenranguak lennénk. :)
2017. febr. 3. 20:11
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 Buta lányokat kerülöm, intelligensek vonzanak. Googlebe írják be mi az az asperger és megtudják. Azért írnám ki mert nem szeretek ismerkedni és jó lenne, ha szimpatizálnánk egymással akkor átugornánk az unalmas részeket.
2017. febr. 3. 20:13
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne a google alapján döntsék el! Tessék elmagyarázni nekik!!!
2017. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Asprgeres vagyok ezért ne lepődj meg, ha másként ismerkednék veled! :)"

#5 Hát de csak bekell írni és kiadja. Nem érzem, hogy fárasztó lenne.

2017. febr. 3. 20:15
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy egyáltalán el kéne neki mondanod valaha is. Megfigyeléseim szerint a színvallás és szakítás közti idő hossza a kor előrehaladtával konvergál a nullához.

Egy szintén aspi.

2017. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én szeretnék tisztában lenni vele, hogy annak tudatában dönthessek.

Szerintem ez így korrekt.

2017. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezzel kezdenéd, akkor meg abba kötnének bele, hogy miért rögtön ezzel hozakodsz elő, meg egyébként a nők sem írják ki, hogy "rybanc vagyok, mert x+1 fhasz járt már bennem", szóval ráérnek megtudni. Neked is jogod lenne megtudni, hogy pl. valaki rybanc, vagy hogy antiszociális, mégse fogja senki ezzel kezdeni, úgyhogy nehogy már te teregess ki magadról mindent első körben.
2017. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Én nem írnám ki, mert felesleges. Ha majd viszont nem írnak vissza, ne keseredj el, nem ez miatt nem kapsz választ, hanem mert kb senkinek nem hajlandóak visszaírni.
2017. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!