Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes befizetnem egy netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes befizetnem egy netes társkeresőre?

Figyelt kérdés

20-as éveimben járó pasi vagyok. Szeretnék ismerkedni, de a hétköznapokban nem igazán van erre lehetőségem. Nem járok szórakozóhelyekre és nem is szeretnék szórakozóhelyeken ismerkedni.


Kicsit konzervatívabbak a nézeteim. Elsőre lehet visszahúzódónak tűnnék. Egyetemre járok, mellette ahogy tudok, sportolok. Általában mindenről van valami véleményem, nyitott vagyok a beszélgetésekre. Az ismerkedésben inkább a belső értékeket, személyiséget nézem. Nem kedvelem a manapság elterjedt kihívó női megjelenést. Inkább ismerkednék valaki, szolid, intelligens lánnyal.


Szóval mennyire érdemes szerintetek próbálkoznom neten? 2 vagy 3 ezer forintot megéri befizetni egy hónapra?


2016. jan. 23. 13:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Amit leírtál magadról, az nem túl vonzó a nők szemében, de a lényeg a külsőd. Ha bitang jóképű vagy, akkor érdemes társkeresőre regisztrálnod. Ha nem, akkor semmi sikerre nem számíthatsz, felesleges pénzkidobás lenne.
2016. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem igazán éri meg szerintem...
2016. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Amit leírtam magamról az miért nem vonzó? El tudná magyarázni valaki?


És mi az amúgy, ami vonzó?

2016. jan. 23. 13:09
 4/23 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, nem éri meg, de én alapjáraton nem hiszek a netes ismerkedésben. Egy szolid, intelligens lányra szerintem előbb rálelsz az egyetem étkezőjében, vagy a sulis rendezvényeken, mint egy társkeresőn. Ráadásul rögtön lenne közös témátok is, hisz egy helyen tanultok. Én ezt sokkal esélyesebbnek látom, mint azt, hogy egy site-on szerelemre találsz.
2016. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ha azért nem érdemes ismerkednem, mert nem vagyok jó pasi, akkor élőben mitől menne jobban az ismerkedés?


Azt hittem, neten legalább van annyi, hogy ki lehet választani az adatlapok alapján, ki az akivel ismerkednék és nem csak a kinézet alapján lehet dönteni. Vagy nem?

2016. jan. 23. 13:19
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Legyen sok barátod, helyes arcod, sok pénzed, izgalmas életed. A lànyok nem a kvamtumfizikáról akarnak beszélgetni veled, hanem dugni, gyereket szülni, kényelmesen élni.
2016. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Véleményem szerint semennyire, az ismerősi rokoni körben csak azoknak a férfiaknak jött be a társkereső, akik nem támasztottak nagy elvárásokat vagy sok pénzük van.
2016. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Emlékszem, amikor én egyetemre jártam pont olyan voltam, mint te. Nem szerettem bulizni, tanultam, sportoltam. Csak egy kedves, szolid, intelligens barátnőt szerettem volna.


A #4-es, #7-es hozzászólásokat csak megerősíteni tudom. A mai nőknek nincs igényük ilyen férfiakra, mint mi vagyunk. Jóval 30 felett jön el az az idő, amikor ezek a nők érdeklődni kezdenek irántunk, amikor már a jóképű bunkó otthagyta őket 2 gyerekkel.

Addig viszont az elsődleges cél, hogy magas jóképű legyen a férfi, akivel lehet villogni, buli-buli, legyen sok pénzed kevés munkával stb.


Egyébként pedig így van, társkeresőn nem érdemes ismerkedni, ha nem vagy jóképű. Ott a nők annyi levelet kapnak, hogy csak a 5 legjobb férfinak írnak vissza. Azt persze nem tudják, hogy azok a férfiak 100 másik nővel kavarnak és csak egy éjszakára akarják a nők, de a lényeg, hogy velük fognak levelezni és nem veled.


Másik probléma, hogy a korosztályodban levők nők nagyon kelendőek, és nincsenek igazán rászorulva arra, hogy társkeresőre menjenek ismerkedni. Vagyis sokan csak egónövelésből, unalomból regisztrálnak fel, emellett sok a kamu profil is, ez főleg a fizetős oldalakra igaz.


Sajnos manapság a társkereső oldalak ilyenek, olaj a tűzre pedig az, hogy elsődleges célja a pénzlehúzás :(


31F

2016. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Baromságokat írnak, akiknek savanyú a szőlő. :-P

Nyugodtan regisztrálj, csak nézd át, hogy lehet lemondani, sok a lehúzós oldal.


Beszélgetsz a csajokkal, és aki megüti a mércét, azt elhívod randira. Ennyi.

Normális profilkép, egész alakos, és jó bemutatkozó kell. Meg sok türelem.


Egy-két rossz randi is befigyel, de nem kell feladni.

2016. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#10

"Beszélgetsz a csajokkal, és aki megüti a mércét, azt elhívod randira"

Te voltál már társkeresőn, átlagos férfi fényképével? Biztos nem.


Persze beszélgess a csajokkal - már amelyik veszi a fáradtságot, hogy visszaírjon.

"Aki megüti a mércét" - nos figyelembe véve a férfi-nő arányt igazából nem a nőnek kell megütni ott mércét, hanem a férfinak.


Aki átlagos férfiként társkeresőn akar ismerkedni, az jobban teszi, ha nem válogat.


A profilképről meg annyit, hogy lehet csináltatni egy előnyös képet profi fotóssal, de nem érdemes, mert személyes találkozón úgyse úgy fogsz kinézni.


Ja igen és írj egyedi levelet is a nőnek.

Egy átlagos női bemutatkozás: :)


Bár nekem mindegy, okos ember a más hibáján tanul...

2016. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!