Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan derítsem ki hogy fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan derítsem ki hogy fel vagyok e regisztrálva valamilyen társkeresőre? Pl. mobil appok is beleszámítva

Figyelt kérdés

Attól tartok, hogy az exem a nevemben és képeimmel felregisztrált társkeresőre. Sajnos kinézem belőle hiszen ő nagyon ért ezekhez a dolgokhoz mivel volt neki. Több mint 1 éve lett vége a kapcsolatnak, szóval ne friss szakítás mégis a mai napig zaklat. 3 napja van az az érzésem hogy valami nem stimmel mert tegnap 5 ismeretlen férfi jelölt be facebookon, lehet hogy csak véletlen egybeesés de nekem furcsa.


A másik ami nagyon aggaszt, hogy nekem ez az 1 év elég volt hogy kilépjek és túltegyem magam ezen a rossz kapcsolaton és most ismerkedem egy sráccal ami minden szempontból passzol hozzám és nem akarom hogy tönkre tegye bárki is.


2016. okt. 31. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ezektől a pasiktól kérdezném meg, hogy miért jelöltek.

Anélkül max tippelhetsz.

2016. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy beregisztrált-e, kb sehogyan nem tudhatod meg, van vagy 100, és nyilván sok képe is van, és a legtöbbje zárt, tehát a google-kép sem segít.


Az ismeretlen jelölőket én letiltom, tedd ezt te is.

Annyira nem feltűnő az, ha szép, fiatal nő vagy, szóval abból ne vonj le következtetést.


A srácnak meg nyugodtan mond el ezt az aggályodat - ebben nem látok kockázatot, a hallgatásban viszont igen.

2016. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) remélem csak én kombináltam túl
2016. okt. 31. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen gondolod túl a dolgot. Ha tényleg fel vagy regisztrálva valahova, arról valószínűleg az újdonsült pasid nem fog értesülni, mivel ha komolyan gondolja veled, akkor nem fog csajokat böngészni.
2016. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Azért ezzel megütheted magad, ha nem nézel utána. Tegyük fel mondjuk tinderen "vagy fenn". Újdonsült pasiddal kávéztok a városban, összefuttok a haverjával, bemutat neki, 2 óra múlva nyomkodja a tindert és kidobja neki a képedet. Ezzel nincs is baj, új kapcsolat, fennmaradt. De ha ő olyan fontoskodós fajta, akkor simán megmutathatja a pasidnak, hogy fenn vagy és hogy még online is voltál stb. Aztán magyarázhatod, hogy de az exet és stb.


Szerintem ha még lesz ilyen random túl sok bejelölés a közeljövőben, akkor kérdezd meg tőlük, hogy miért jelöltek be, honnan ismernek. Előbb utóbb valamelyik el fogja mondani, hogy hol talált. Onnan meg már szerintem leszedetheted, ha írsz az oldalnak, személyidről küldesz képet, ha kérik, le kéne szedjék.


A másik meg, hogyha már biztosan tudod hogy melyik oldalon van fenn, akkor esetleg el is mondhatod a pasinak, hogy tudjon róla.

2016. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Akkor majd megmutatja neki ezt a kérdést. ;-)
2016. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de ne egyszerűbb elmesélni most? Amúgy meg pl a two-ról aligha szendék le.... egy kolléga úgy került oda, hogy írt nekik, hogy ne küldözgessen értesítéseket neki, azóta az ő nevében is küldenek :)
2016. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 abban nem lenne semmi izgalom. :)
2016. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!