Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Miért szeretem még mindig? Olyan rossz hogy néha eszembe jut és akkor sírva fakadok! 3év 8hónapot töltöttünk együtt sok veszekedésel és nevetésel!

Figyelt kérdés

Kidobtam mert elegem lett hogy hülyének néz, nem törödik velem!Ő se keress már én sem őt!Nekem már van barátom aki iránt lehet hogy kezdek érezni valamit de még nem most!

A volt barátommal kb 3hete szakitottunk, és eddig elő sem jött ez az érzés hogy fájna, valahogy gyülöltem de ez már kezd elmúlni!És legszívesebben mindent újrakezdenék, de az a női büszkeség is bennem van ,meg az is hogy nem törödött velem ,lekezelően viselkedett és bár megadott mindent, régen a szerelmet is ez 3hónapja elmúlt!Csetelgetett össze-vissza, új msnt csinált ahol voltak a "női"!

Na de a lényeg hogy el akarom felejteni és boldog akarok ezzel a fiúval lenni akivel most vagyok!De hogy?hogyan legyek túl rajta?


2010. máj. 7. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat megszakadása is gyászfolyamat, tudni kell gyászolni, időt kell adni neki. Ne csodálkozz, hogy még nem tudod szeretni a jelenlegi párodat, előtte le kell zárnod magadban az előző kapcsolatodat, hogy boldog lehess. Ez nem 3 hét, hanem hosszú hónapok folyamata. Én azt tanácsolom neked légy most egy ideig egyedül, ismerd meg magadat. Milyen vagy egyedül, úgy, hogy nem kell másoknak megfelelned, alkalmazkodnod másokhoz? Járj el ideoda, öltözködj csinosan, tégy meg mindent ami jól esik, de csak magadért. Az első pár hétben nagyon nehéz lesz, de utána élvezni fogod.

Hidd el tapasztalatból beszélek, nekem is 3 éves kapcsolatom szakadt meg, nem sokkal rá be is köszöntött volna az új szerelem. Jól nézett ki, kedves volt, jól csókolt, valahogy még se volt igazi...és miért? Mert előbb 100% osan le kell zárni az előzőt, hogy késznek érezhesd magad 1 új kapcsolatra.

(Amúgy jól tetted, hogy kivágtad a srácot, ha álmsneket gyárt és úgy csajozik, akkor nem érdemel meg téged, erre gondolj, ha netán elgyengülnél irányába)

19L

2010. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

;) köszönöm a válaszodat!!

Igen, sokan mondják hogy nem érdemelt meg engem, és mindenkinek igazat adok!!

Csak nekem ő volt a legeslső barátom!De nem baj még előttem áll az egész élet!Hisz még 18 éves vagyok!

2010. máj. 7. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!