Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátom? Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom? Több mint 20hónapja vagyunk együtt és olyan nagyon rossz irányba fordult a kapcsolatunk! (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nyár óta lett neki egy nagyon jó hawerja, és ha vele van akkor leszar mintha nem is léteznék nem találkozik velem ugyan úgy beszél velem mint a srác a volt barátnőjével, bele akarja rángatni a dolgokba. Míg nemvolt itthon a srác 3szor aludtam nála a héten. Voltak pletykák és tegnap dühös lettem felhívtam és kérdeztem h miért nem elég neki egy csak h ők vagy én erre azt mondja h egyikünk se. De a szemembe nem tudja kimondani h nem szeret! Meg mondja h ő visszaszeretne majdjönni hozzám, de akkor meg miért csinálja ezt? Mit csináljak?????
2011. szept. 11. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű a helyzet. Kiszeretett belőled, de nem tudja ezt megmondani neked tisztán.
2011. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért van az h ha nincs vele a hawerja azt akarja h ott aludjak meg keres meg olyat szeretkezünk h csak na...? Mit csináljak van még értelme helyrehozni ezt az egészet??
2011. szept. 11. 11:02
 3/6 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Ha nincs vele a haverja csak akkor akarja, hogy ott aludj? Szakíts vele. Dugjon a haverjával, legyen ő a csaja.
2011. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen akkor megint olyan mint régen ugyan úgy kimutatja hogy szeret ha hawejával van le vagyok szarva:(

Ne keressem egy darabig ugye?

2011. szept. 11. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyanez van. sőt egy hétig képes lenne csak a haverjaival lenni, bezzeg ha dugni akar arra jó vok neki.de közben tudom h szeret:( ő még nem érett meg egy kapcsolatra hidd el.ennek előbb utóbb ha nem törődik veled megcsalás lesz a vége, én is megcsaltam a barátom mert szart a fejemre:s ő azt hiszi hogy te ott vagy neki mindig pótléknak. próbálj vele nem találkozni vele mondjuk egy hétig v kettőig. ne is keresd, és ha továbbra se tünik fel neki h nem vagy neki nem hiányzol akkor hagyd ott. az én barátomnak sajnos az előélete is ilyen volt mindig cs a haverok ők voltak a családja, sajnos ha ő nem változik meg magától te hiába papolsz neki. remélem tudtam segíteni
2011. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiszeretett belőled, de dugásra még meg akar tartani, amíg nem jön neki más. Neked még sokat kell tanulni a férfiakról, de tőlem megkapod az első leckét: a dugás meg a szerelem a pasiknál teljesen különválasztható. Magyarul képesek szerelem nélkül is bármikor, bárkivel szexelni, ha viszket a cerkájuk, mert genetikailag így vannak kódolva, de ez nem jelenti azt, hogy lelkileg is vonzódnak hozzád. Mit csinálj? Felejtsd el, ha ennyi idő után kiszeret belőled, nem nőtt fel még komoly kapcsolathoz.
2011. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!