Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetős lánynál érezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős lánynál érezhető kémia volt, és nagyon jól éreztük magunkat, de eltűnt, és már nagyon hiányzik (gyak belezúgtam), de csak a keresztnevét tudom, kb honnan származik, meg a munkatelszámát. Hogy találhatnám meg hogy elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon jó volt vele, olyanokat beszéltünk meg ami nem szokványos ilyen kapcsolatban(igazi keresztneve, amit kérés nélkül önként mondott el, honnan jött, stb), olyanokat tett ami szintén nem tartozik a szokásos menetrendbe, és elég egyértelmű volt hogy jól érzi magát velem, azt is feldobta, hogy találkozhatnánk civilben, ehetnénk valamit és beszélgethetnénk, meg hogy nemrég vált független "munkássá", és hogy hamarosan összegyűlik a pénz, hogy a bérelt lakását megvásárolja, és akkor otthagyja az ipart.

Próbáltam a FB speciális keresőkifejezéseit, belevéve a származási környékét, és a bérelt lakása környékét (mert elmondta ezt is hogy kb merre van), de semmi. Kérdeztem a kolléganőjétől is hogy mit tud, de ő is csak annyit tudott hogy kis szünetet tart, jön vissza, de mondta, hogy vele is elég titokzatos volt, és többet ő se tud. De már több mint 3 hónapja nem elérhető, és a munkahelyére egy másik lány költözött, én próbálgatom hívni, de nem elérhető (nem letiltás, sem megszüntetett szám, csak nincs bekapcsolva telefon azzal a kártyával). Nézegetem a róla készített képeimet, és csak vágyakozom rá :(


És bizony nem szégyellem, hogy ilyenben vettem részt, és a lányokat se nézem le azért amit én is tuti kipróbálnék ha nő lennék és jól néznék ki. Ráadásul amúgy is ezt csinálja nagyon sok nő, csak nem "hivatalosan" hanem leplezve, sutyiban, ismert esethez lásd pl a nemzet timikéjét...

Viszont az tuti elég elcseszett dolog, hogy így ért utol a szerelem :)



2017. febr. 6. 19:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mutatta a személyijét?
2017. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ha mutatta volna, akkor még is miért kérnék itt tippet hogy találjam meg? Mert azon ugye rajta van minden ami kell hozzá...

Mondom hogy nem ma kezdtem, kérés nélkül nem mondanak be nevet, még az illúzió kedvéért sem, meg mást sem. Ha kéri valaki akkor esetleg bekamuznak valami nevet fenntartva a dolgot.

2017. febr. 6. 19:58
 13/25 anonim ***** válasza:

A dolog nem olyan egyszerű.

A történelemből ismert, még Justinianus római császárral is megesett, hogy feleségül vett egy hetérát, és császárnévá tette. Theodorát az államférfiak partnerként kellett hogy elfogadják, és végül államügyeket intézett. Okos nő volt.

A szerencsés sorsú nagyvárosi lányok, ha abba tudják hagyni az ipart (ami azért elég ritka), más városba költöznek, férjhez mennek, és legendásan hűséges, jó feleségek válnak belőlük.

Én őszinte szívvel kivánom a kérdezőnek, hogy találja meg azt a lányt, és legyen vele boldog.

Ha legalább a falut tudná, ott a kocsmában szokták tudni, hol lakik az, aki... Egyébként több falu kocsmáit is végig lehet járni, ha a környék ismert.

2017. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Theodora tudta kivel van dolga, de ez a lány rólam nem tud kb semmit, na meg ha aranyat akart volna ásni,akkor bizony nem hagyná annyiban.


Na és bp-ről ahol találkoztunk(és ahol lakást is bérelt és megvenni akarja), összegyűjtve a pénzt értelmetlen lenne máshova költöznie, mert bp az egyetlen igazi város Magyarországon, olyan elcseszett az egész.

2017. febr. 6. 20:38
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, én nem is vagyok qrva, de ha rám szállnak villamoson vagy utcán, olyan természetességgel mondom a fake nevemet, hogy Oscar járna érte.


Ha fizetnének is érte, mondanám kérés nélkül is.

2017. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha lakásra gyűjt, akkor már Hollandiában v. Németországban űzi az ipart. Amúgy minden lány azt mondja, hogy nemsokára abbahagyja az ipart... De nem szokták, mert megszokják a könnyű, de magas jövedelmet.
2017. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#15: Meg láthatóan olvasni se olvasol :) Már vagy 2x írtam hogy nem kérte senki hogy mondja, én lepődtem meg a legjobban amikor mondta, nem értettem hogy ez most hogy jött. És még voltak ilyen üzletileg értelmetlen lépései.


#16: akkor már eddig is ott űzte volna az ipart, mellesleg magyarországon is sima ügy egy lakást összehozni így, ha belehúz milliónál is többet hozhat össze havonta, és még laza tempóban is egy nagyon jó fizetésnyit.

Na meg egy idegen helyre lehúzós stricihez menni sem tetszetős főleg ha itthon független, egyik lány akivel elég jóba lettem pont egy gazdag nyugati országból jött vissza, mert nem bírta a húspiaci folyton rendelkezésre állást, pedig neki a munkája a hobbija is, legalább is itthon ahol elküldi azt aki nem tetszik neki, és a lakásában rendel, és az összes pénz az övé, akkor dolgozik amikor akar, annyit amennyit akar.


Nem mondják, hogy nemsokára befejezik, akit kérdeztem mind azt mondta, hogy majd évek múlva(kiöregedéskor), vagy azt, hogy lesz ahogy lesz.

2017. febr. 6. 21:46
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem üzletileg értelmetlen, hisz azóta ezen kattogsz. Iskolapéldája a manipulációnak.
2017. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jól összeverte már a volt stricije, heges-duci lila ütésnyomok, felrepedt szemöldök, pecsétgyűrű lenyomatok a járomcsonton, kiégetett csikklukak a karon, és egy fidres-fodros szakadt mosogatórongy szerű kíméletlenül szétk...rt punci. Pont amivel a talponálló restikben törlik össze a kilöttyent cefreszagú vegyesgyümölcs tüskéket, olcsó whiskeykólát és sárkány sört, majd Facsartként eladják újra az alkoholists Seduxenre piáló nyuggereknek. Na ilyen állapotban van szegény lány megbűnhődött muff.


Ne hidd, hogy az aranyfuxos kerületi - magát digó maffiafőnöknek képzelő szarf...szú 8ker romulán stricijé majd csak úgy elengedi... 8 napon túl gyógyulóval és "elestem a lépcsőn" vallomással max...

2017. febr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem tartanám kizártnak, hogy összejön prosti az ügyfelével, tudok is ilyenről. De esetedben nem ez a helyzet. Ha tényleg érdekelnéd, akkor keresett volna. De nem keresett. Vond le ebből a következtetést.
2017. febr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!