Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetős lánynál érezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős lánynál érezhető kémia volt, és nagyon jól éreztük magunkat, de eltűnt, és már nagyon hiányzik (gyak belezúgtam), de csak a keresztnevét tudom, kb honnan származik, meg a munkatelszámát. Hogy találhatnám meg hogy elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon jó volt vele, olyanokat beszéltünk meg ami nem szokványos ilyen kapcsolatban(igazi keresztneve, amit kérés nélkül önként mondott el, honnan jött, stb), olyanokat tett ami szintén nem tartozik a szokásos menetrendbe, és elég egyértelmű volt hogy jól érzi magát velem, azt is feldobta, hogy találkozhatnánk civilben, ehetnénk valamit és beszélgethetnénk, meg hogy nemrég vált független "munkássá", és hogy hamarosan összegyűlik a pénz, hogy a bérelt lakását megvásárolja, és akkor otthagyja az ipart.

Próbáltam a FB speciális keresőkifejezéseit, belevéve a származási környékét, és a bérelt lakása környékét (mert elmondta ezt is hogy kb merre van), de semmi. Kérdeztem a kolléganőjétől is hogy mit tud, de ő is csak annyit tudott hogy kis szünetet tart, jön vissza, de mondta, hogy vele is elég titokzatos volt, és többet ő se tud. De már több mint 3 hónapja nem elérhető, és a munkahelyére egy másik lány költözött, én próbálgatom hívni, de nem elérhető (nem letiltás, sem megszüntetett szám, csak nincs bekapcsolva telefon azzal a kártyával). Nézegetem a róla készített képeimet, és csak vágyakozom rá :(


És bizony nem szégyellem, hogy ilyenben vettem részt, és a lányokat se nézem le azért amit én is tuti kipróbálnék ha nő lennék és jól néznék ki. Ráadásul amúgy is ezt csinálja nagyon sok nő, csak nem "hivatalosan" hanem leplezve, sutyiban, ismert esethez lásd pl a nemzet timikéjét...

Viszont az tuti elég elcseszett dolog, hogy így ért utol a szerelem :)



2017. febr. 6. 19:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#18: de üzletileg értelmetlen, hiszen azóta sem volt semmi, nem csak rajtam nem keres, hanem már máson se, a haszon a legkerekebb szám: 0


#20: vagy nem, mert azt hiszi, hogy nem szabadna neki kérés nélkül kezdeményezni (mert a legtöbb vendég ugye családos ember), és elhessegeti a gondolatot. Na meg fogalma sincs arról, hogy van esély a folytatásra. Ezért akarom tudatni vele. Tudod nem "dolgozó lánynál" is volt ilyen, hogy akart velem valamit, de nem próbálkozott, pedig ott kevesebb a lehetséges akadály, mindössze csak a sima társadalmi elvárások.

2017. febr. 7. 11:53
 22/25 anonim ***** válasza:
nem az a probléma, hogy nem kezdeményez, hanem hogy az elérhetőségét sem adta meg, csak eltűnt. Nem hülye, tudnia kell, hogy ha eltűnik, akkor nem tudod elérni, akkor se ha akarod.
2017. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nevét, meg a jelenlegi lakásának körülbelüli helyét is csak a 4. találkozáskor mondta meg... ennél több a többi találkozónál jöhetett volna, ami ugye nem volt.

Bizony ők is rohadtul bizalmatlanok, mert történnek velük dolgok. A másik lány akivel összebarátkoztunk mondta, hogy már szedte le a kolléganőjéről a fojtogató férfit, és hogy már próbálkozott be nála finoman vendégként strici, meg úgy is is hogy rátörte az ajtót...


Na meg az eltűnés sem egészen szokványos, mert nem szoktak csak úgy eltűnni, főleg nem ilyen hosszú időre. Mindegy hogy rendes munkát talál, vagy csak simán befejezi, vagy bármi, mindig kiírják az adatlapjukra legalább azt, hogy ettől az időponttól nem elérhető. Ő meg csak eltűnt, nem törölte a profilját csak inaktívvá vált mert nem lépett be.


(De még mindig nem ez a lényeg, én ott voltam, emlékszem mi történt, arra is amit itt nem írtam, és átéltem, nem a 2000-res éveknél korábbi hírlapokból, és filmekből tájékozódtam.)

Az a lényeg, hogy van-e trükk amivel ilyen kevés info alapján keresni, bár nem valószínű.

2017. febr. 7. 13:03
 24/25 anonim ***** válasza:

Öreg, akadj már le róla... én 4-5 éve figyelem a prostipiacot és bizony a háromnegyede szó nélkül felszívódik full random... pedig folyamatosan 100 csaj van a kedvenceimben, de napról napra cserélődik.


Álmodozz csak :D Majd pont neked szól előtte :D jaj de naív vagy... én szégyellem magam a férfi nem nevében. Mi azért okosabbak vagyunk ennél...

2017. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nem pont nekem szól, hanem ki szokás rakni az adatlapra ;)


Azt hitted majd egyesével mindenkinek szólogat? LOL!


És bizony az eddig figyelt összes kirakta az infot, még a rövidebb kihagyásokról is. Na meg aki abbahagyta az törölte magát, de neki a legutóbbi chatüzeneteiben sem volt jele semmilyen szünetnek vagy befejezésnek...

2017. febr. 9. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!