Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképű férfiként miért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű férfiként miért az egyszerű, átlagos nőkhöz vonzódok?

Figyelt kérdés

Az a tipikus "szürke kisegér" kategória akivel el tudok képzelni párkapcsolatot.

Nem nagyképűségből, de csinos nőket is megkaphatnék, ha akarnám.

Sőt ők kezdeményeznek, flörtölnek velem sokszor.

Sokan ez miatt hülyének néznek, hogy nekem az egyszerű csajok jönnek be, és nem felelek meg annak a társadalmi normának, hogy a jóképű csak helyessel lehet párban.

29F


2017. febr. 7. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Ne másoknak válassz partnert. Ha meg folyton beleugatnak a döntéseidbe, akkor itt az ideje helyre tenni őket.

Ők is választhattak maguknak partnert, te is választhatsz.

Véleményt mondhatnak, de ha csak fikázni tudnak, akkor inkább tartsák meg maguknak.

Jobb ha időben helyre teszed őket, mert később másba is bele fognak ugatni.

2017. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes ez a jó nő, szürke kisegér és jó pasi megítélés.

Egy szürke kisegér is lehet jó nő valaki szemében, egy csinos nő - esetleg üres aggyal - is lehet taszító, kevésbé "kapós".

Te pedig mint jó pasi nem biztos,hogy mindenkinek jó pasi vagy, de ha igen, még jó pasiként se biztos,hogy mindenki ugrana Rád.


Az is lehet,hogy mivel szürke kisegér kategóriában keresgélsz ezt azért teszed mert akkor többnek érzed magad mint ha egy nagyon jó nővel állsz szemben, aki egyáltalán nem tekint többnek az eddigi pasijainál, és az átlagnál.

2017. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Átérzem :) én nőként vagyok hasonlóan... szoktak azzal viccelődni, hogy biztos milliós örökséget hazudott a férjem, hogy vele vagyok. Van ilyen. Sosem tetszettek a jóképű férfiak, ez van.
2017. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, szintén jóképű vagyok. Mindenki által bomba csajnak tartott nők egyszerűen sose izgattak különösebben, pedig ilyenek még kezdeményeznek is nálam. Mindig ilyen úgymond egyszerűbb lányokba szerettem bele, akik legtöbbször ezt nem akarták elhinni, azt hitték, szórakozom velük, amikor bepróbálkoztam náluk.
2017. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok, csak nőben.


Engem is külsőre az átlagosabb férfiak vonzanak, pedig jónő vagyok.


Én tudom az okát. Azért nem szeretem, ha szebb a párom férfiban, mint én nőben, mert zavar a tökéletessége. Szeretem, ha értékként tekintenek rám, és ha egy szinten vagyunk, kevésbé érzem magam értékesnek. Ha a srácnak hibátlan a bőre, én kellemetlenebbnek érzem a saját hibáimat. Ugyanez van akkor, ha izmosabb a teste, kisebb az orra, vagy akármi.


Érdekes egyébként, mert azt kifejezetten szeretem, ha intelligensebb, műveltebb, vagy erősebb nálam egy férfi.


Na mindegy. Nincs ezzel semmi baj, mindenki másmilyen. Amúgy van egy klassz szám, a nemelég a kowalskytól, az is erről szól.

2017. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszed, hogy a gyönyörű arcú, jó alakű, de nem agyonsminkelt lányok a szürke kisegerek, a jó nők pedig ugyanezek, csak szétsminkelve, mindenüket kidobva.

Majd ha nem ilyen lesz neked a szürke kisegér:

[link]

Hanem ilyen:

[link]


Akkor állítsd magadról azt, amit a kérdésedben írtál :)

22/L

2017. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez a reflexió a sok "ronda pasi vagyok, de bombázót akarok!" kérdésre? :)
2017. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ha jóképűnek tartod magad akkor alap rossz úton jársz. A férfiak többsége önkritikus, pont ez hajtsa őket előre.


Ha te előnynek tartod azt hogy valamibe jó vagy akkor voltaképp hátráltatod magad a jobbá válásban, nem beszélve az egóról ami kihat a viselkedésedre és az életedre is.


Egyébként hogy válaszoljak a kérdésedre, ez csak viselkedés kérdése, a legtöbb férfi észre se veszi hogy jóképű, vannak olyanok akik tisztába vannak azzal hogy ők jóképűek de nem húznak hasznot belőle (ez az a "olyan akarok lenni mint mások" kategória), de vannak olyanok is akik tisztába vannak azzal hogy jóképűek és egyszerűen kihasználnak minden nőt. 25F

2017. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!