Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk - lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk - lányok! Nektek mennyire számít az egészség? Hová priorizáljátok?

Figyelt kérdés
Én már több barátnőmet hagytam el, mert beteges alkatúak voltak, és nem is akartak tenni ellene, pl. életmódváltással. És azt is vettem észre, hogy a nagy többségnek a legfontosabb a külső, majd a belső, és a kiszemelt egészsége, illetve egészségre való hajlama szinte mint ha nem is számítana. Én elrettenek, amikor arról mesél egy nekem tetsző lány, hogy ilyen meg olyan műtétei, súlyos betegségei voltak. Aztán az utánam következőket ez egyáltalán nem zavarja, mint ha senki nem gondolna bele, hogy idősebb korban ez jobb semmiképp nem lesz, illetve a közös gyermek is jó eséllyel sokat fog kórházban tölteni. Számotokra mennyire fontos az egészség? Imponál, ha valaki makkegészséges, szinte soha sem beteg, vagy ez nem jelent semmit?

2017. febr. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, imponál ha valaki ilyen téren odafigyel magára az is ha makkegészséges. Én is az vagyok egyértelműen plusz ha a másik fél is az.
2017. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon jól összeszedted!

1.) Fontos, teszek érte!

De sajnos nem vagyok egészséges! :/ és bizony van olyan, ami örökölhető!

Bár tény, hogy két makk egészséges embernek is születhet beteg gyereke. Itt mégis elég nagy a rizikó! És bizony sokszor van, hogy rám jön, hogy ezek miatt " nem kell társ " ! Jobb, ha egyedül vagyok! Nem szenved miattam. Nem hátráltatom. Nem kell velem orvoshoz járjálnia. Nem fog utálni, mert beteg lesz a gyerekünk, stb..

2.) Fontos, hogy figyeljen magára, de ha van egy olyan betegsége vagy valami, ami vele született, nem hagynám el!

Már, ha az első helyzeten túl tudok lépni. Illetve még a többin.. és lesz még valaha kapcsolatom.


Sokan fognak savazni, mert ahogy megfogalmaztad, kb olyan , hogy " aki ' defektes ' - selejt! " és ez így azért durva ! Lásd be! :D

2017. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kulcsszó, hogy akar e tenni ellene. A fent említett lánynak vesebaja volt, majd szívproblémái. Ezzel szemben sose mozgott, és csak gyűjtögette a kilókat.

Ahogyan van egy ismerősöm, sajnos igen fiatalon komoly cukorbaja van, mégis nemrég rátalált a szerelem, és izibe' jön is a gyerek... :O Én ezen elképedtem. Gyorsan kellett csinálni, amíg még tud, vagy amíg még él? Jah, mellesleg a cukorbetegsége ellenére kocsmából ismerem, tesz az egészségéért...

2017. febr. 8. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem számít. A beteges emberek sokszor menőznek azzal hogy nekik ilyen olyan bajuk, mennyire rossz, sajnáltatják magukat, ilyenkor még én érzem nyomoréknak magam hogy egészséges vagyok. -.-
2017. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol, nem érdekel.
2017. febr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!