Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek idióták azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idióták azok a lányok akik egy pasitól diplomát várnak el?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon azok! Több helyen olvastam, hogy mára már több a diplomás nő, mint férfi és, ha nagyon ragaszkodnak ehhez az elváráshoz vagy egyedül maradnak vagy nem találnak boldog párkapcsolatot. Teljesen hülyének tartom az ilyen nőnek nem nevezhető kislányokat, mert nekem pl. nincs diplomám, de nem vagyok kulturálatlan, szűk látókörű, mert vannak dolgok, amik foglalkoztatnak és többször volt olyan, hogy több diplomával rendelkező lánnyal nem tudtam rendesen beszélgetni annyira sötét volt.
2017. febr. 9. 12:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
17%

Igen, kicsit idióták, de azt figyelembe kell venni, hogy a felsőoktatás nagyon fontos része az, hogy "beleverjék" a tanulóba, hogy ők most megfogták az isten lábát, különlegesek, kiemelkednek a sok "szánalmas proli" közül. Ezen jókat nevetgéltem az egyetemen, mert bár véresen komolyan oktatták, de rám a propangada nem szokott hatni, na meg láttam mi megy azon a "húúú meg haaa de jóóó egyetem" helyen, ami bizony siralmas...


A magyar felsőoktatásban szerzett diploma semmit sem jelent (1-2 szakot leszámítva), csak talán azt hogy a tenni akarás helyett inkább össze akar magolni egy papírt amit jogosítványnak hisz, hogy csak úgy semmi melóval beüljön a tutiba. (aztán láthatjuk hogy sokszor nem össze, de a mcdonaldsba legalább jó a diploma :D )


Mivel pár hónap után én is otthagytam azt az egyetemet amiben láttam, hogy ott értelmes, szakmához tartozó, hasznos tudást nem fogok elsajátítani, ami még nem lenne olyan gáz, hiszen legalább lesz egy villogtatható papírom,. De sajnos kőkeményen megkövetelték annak a sok töltelék, időhúzó használhatatlan sallangnak a betanulását, és ez nekem nem megy, mert ha valamit hasznosnak, érdekesnek tartok, azt nem nagyon kell tanulnom, mert megragad, de amit nem azt maximum magolni tudom, de azt is nagyon nehezen, és nehogy már órákat magoljak egy könyvet...

Ezért inkább elmentem dolgozni a szakmán belül(az önállóan összeszedett hasznos tudásommal), és láss csodát egyetemet végzettek között dolgoztam, ugyan annyi fizetésért, és nemhogy lemaradásban éreztem magam, hanem gyakran én segítettem ki a többieket azzal ami az egyetemi oktatásból kimaradt, tehát a lényeggel...

Azóta pedig picit más szektorban többet kerestem mint a lediplomázott barátaim, méghozzá olyan kevés munkával, hogy inkább nem újságolok róla, mert csak jön a "máázlista " "dee ezt hogy hát én közelébe se vagyok" "baXXki!!".


Mellesleg a kádár által nevelt társadalomhoz is hozzá tartozik, hogy anno mítoszokat gyártottak a diploma köré, és ezek a mítoszok ma is megmaradtak, és a szülők tovább adják a gyereknek.

Ahogy én látom, a világhírű orvosi szakokon, és néhány műszaki szakon kívül, az összes magyar felsőoktatási szak megszüntethető lenne, vagy legalább is kivonható az állami támogatás ergo fizetőssé kéne tenni, mert hát azért legyen joguk baleknak lenni :)

(De a megmaradó műszaki szakokon is kemény reformokat kellene végrehajtani, mert azok sincsenek rendben)

2017. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
61%

#16


Nem megsérteni, sem kötekedni nem akartam és értem a kérdést.


Lehet nem voltam világos...


Azt szerettem volna kifejezni, hogy nem kéne a munka vagy pénz vagy egy papír miatt, elítélni a másikat.


Azért hoztam ide a vegyes házasságot, mivel ezt is sokan épp a párválasztásnál tapasztalt elvárások miatt elítélik, mert szerintük nem működne.


Szerintem meg nem ezek alapján kéne az embereknek párt keresni, csak ennyit szerettem volna kifejezni a mondandómmal...


Sajnálom, ha zavart vagy szerinted nem volt hasznos a válaszom.

2017. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

En pont leszrom hogy van e diplomàja.

De sztm had döntse el mindenki sajàt maga mit vàr el.

Te hûlyeségnek tartod,énis meg sokan. Van akikek ez (is) fontos.

n25

2017. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Engem csak az zavar, hogy a legtöbb férfit, hidegen hagyja a másik végzettsége, mint pl. engemet is. Míg némelyik nő lenézi a másikat, mert emiatt nem tud felnézni rá. Csomó minden miatt lehet a másikra felnézni és nem csak az anyagiak miatt. Ez nekem azért fura, mert már ők is eltudják magukat tartani, nem kell, hogy mások eltartsák, engem se kell eltartani, így nem tök mindegy, hogy ki mit végzett el és ki mennyit keres? Az a fontos, hogy egyik se élősködjön a másikon.

Csak azért foglalkozom ezzel, mert még mindig azzal hülyítik az embereket, hogy férfinek kell sikeresebbnek lennie, okosabbnak, jobban keresőnek holott már nem a 18. 19. században élünk.

2017. febr. 9. 14:28
 25/40 anonim ***** válasza:
86%

"Engem csak az zavar, hogy a legtöbb férfit, hidegen hagyja a másik végzettsége, mint pl. engemet is."


Nyilván, hiszen nincs is mit elvárnod. Úgy könnyű :)


Na most megint jön, hogy a diplomások sötétek, beképzeltek, stb..

Természetesen olyanoktól, akik még erre sem voltak képesek.


Igen, én is elvárom a diplomát, eleve olyan körökben mozgok. Azért nem én leszek idióta, hanem te, mert állítólagos széles látóköröddel azt nem vagy képes felfogni és elfogadni, hogy mindenki azt vár el, amit csak akar. Azonkívül tele az írásod általánosítással, lenézéssel, ismeretlenül mások minősítésével.


Gratulálok.

2017. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Igen lenézlek, mert te is nagyon hülyén gondolkozol. Abba nem gondolsz bele, hogy mi lenne, hogyha ismerkedtél egy olyan férfival akibe minden megvan amit keresel tetszik neked kívül belül, de nincs diplomája. Emiatt dobnád? Ennyire fontos a sznobizmusod?
2017. febr. 9. 14:35
 27/40 anonim ***** válasza:
54%

Es miért érdekel màsok véleménye!? Nem màsoknak kéne megfelelni!

Meg neked is minek leostobàzni màst.

Attol hogy valakinek meg diplomàja van még nem kell elszalnia magàtol. Meg attol még lehet egy sötét paraszt valaki mert elvégzett egy iskolàt.

És nem biztos hogy azért nincs valakinek diplomàja mert nem tudta volna megcsinalni!

N25

2017. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
87%
26: ha ezen problémázik, akkor nyilvánvalóan nem a számomra ideális jelölt. Egyébként nem találkoztam ezzel a jelenséggel, mert őszintén megmondom, én még nem találkoztam olyan középiskolát/szakképzőt végzett emberrel, aki elért volna az általam kívánatosnak ítélt értelmi színvonalra. Nálad is csomó nyelvtani/helyesírási hibát felfedeztem, ami egyébként számomra rém lohasztó, és igenis szempont. Ha ettől a szemedben idióta vagyok, nem különösebben érdekel, egyébként sem egymást keressük. Én megtaláltam azt az embert, aki minden igényem tökéletesen kielégíti (beleértve a végzettséget is). A jelek szerint te nem találtad meg. Ezek alapján sejteni lehet, melyikünk párkeresési stratégiái a hatékonyabbak.
2017. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem kell,hogy mindenki egyet értsen mindenkivel.

Én a diplomás oldalról azt látom,hogy akiknek nincsen diplomájuk kezdenek el mindig kötözködni a diplomásokkal . Én sosem hallottam olyan egyetemi csoporttársaimtól,tanáraimtól sem,hogy le kéne nézni a szakmunkásokat.

Viszont a nem dipomásoktól meg nagyon gyakran hallom ezt,hogy fikázzák a diplomásokat és próbálják bizonygatni,hogy a diplomások hülyék.:D

Én úgy vagyok vele,hogy nem a végzettség határoz meg. Lehet valaki diplomásan is buta és dolgozhat 80 ezerért egy gyárban.De lehet valaki 8 általánossal is művelt és lehet jó munkája.

Nem mindig függ össze. De azért tartsuk tiszteletben egymást.

Ha az adott lány nem akar veled ismerkedni,mert nincs diplomád,akkor nem. Van még rajta kívül sok nő, lapozz tovább. Valószínű egyébként sem ő lenne a te embered. Nem kell ezen ennyire fent akadni

2017. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
75%

#26: Még nem találkoztam én sem ilyennel. Ha netán magadra gondolsz, akkor már az írásképed alapján is bukta a dolog.


"hogyha ismerkedtél egy olyan férfival akibe minden megvan"


Menekülnék attól, aki így tud írni.

2017. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!