Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek idióták azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idióták azok a lányok akik egy pasitól diplomát várnak el?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon azok! Több helyen olvastam, hogy mára már több a diplomás nő, mint férfi és, ha nagyon ragaszkodnak ehhez az elváráshoz vagy egyedül maradnak vagy nem találnak boldog párkapcsolatot. Teljesen hülyének tartom az ilyen nőnek nem nevezhető kislányokat, mert nekem pl. nincs diplomám, de nem vagyok kulturálatlan, szűk látókörű, mert vannak dolgok, amik foglalkoztatnak és többször volt olyan, hogy több diplomával rendelkező lánnyal nem tudtam rendesen beszélgetni annyira sötét volt.
2017. febr. 9. 12:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
52%

Én nem várom el a diplomát, de azt hogy sikeresebb, okosabb, nálam jobban kereső legyen, azt igen. Nevezhetsz régimódinak, de nekem többek közt az is fontos, hogy biztonságban érezhessem magam a párom mellett. Ha esetleg gyerekünk lesz, akkor ne kelljen 6 hónap után a gyereket bölcsibe vágva visszarohannom dolgozni, hanem nyugodt körülmények között nevelhessem a gyerekünket.

Diplomás vagyok, nem tartom magam kirívóan okosnak, de a butától is messze vagyok. Jó munkahelyem van, jól keresek, de én szeretek felnézni a férfira. Ehhez pedig többek közt az is kell, hogy okosabb legyen nálam, engem ez vonzz, nem tehetek róla. Páromnak nicns diplomája, mégis teljesítette a feltételeket. Az ész nem diplomakérdése, viszont, hogy kinek mi az elvárása, az teljesen magánügy. 26/N

2017. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Hát te tiszta hülye vagy. Az ilyen régimódi senkiket én kerülöm! Tudod más értékek is vannak az anyagiakon kívül, de az ilyen libákat, mint te nem érdeklik. Remélem nem futok össze hasonlókkal, mint te.
2017. febr. 9. 20:49
 33/40 A kérdező kommentje:
Ja és súlyosan lelketlen egoista vagy, az ilyeneknek nem kéne gyereket nevelniük, mert esélyes, hogy ő is egy lelketlen pszichopata lesz, mint te.
2017. febr. 9. 20:50
 34/40 anonim ***** válasza:
Direkt beleírtam, hogy "többek között" meg "és", mert a többit nem akartam fejtegetni mert nem volt téma :) Nyilván nem ez az elsődleges szempont de ez is fontos. És már tervezzük a csemetét, szóval bocsi :)
2017. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Jól van nem gond csak ne neveld semmilyen hülyeségre a gyereked, mint ahogy az én anyám is tette velem.
2017. febr. 9. 21:03
 36/40 anonim ***** válasza:
De nem értem mi hülyeséget mondtam vagy ellenszenveset amiért le kell így dorongolni. Elmondtam, hogy engem az vonzz, ha a férfi okosabb nálam. Máskülönben nem tudok rá felnézni. Illetve igénylem a biztonságot. Szerintem egyikkel sem mondtam semmi rosszat.
2017. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Tudod attól, hogyha esetleg picivel okosabb lennél nála még nem tudhatod azt, hogy beleszeretnél. A másik nem lehet ilyen egysíkúan mérni az okosságot, mert lehet egyik témában ő lenne okosabb a másikban te. A biztonságot te nem tudod megteremteni magadnak? Tudod már nem az őskorban élünk már nincsenek kardfogó tigrisek amik ellen biztonságot kellene keresni egy erős férfi kezében. Az anyagi biztonsági te is megtudod teremteni és nem a másik pénztárcáját nézni és összehasonlítani a tieddel.
2017. febr. 9. 21:26
 38/40 anonim ***** válasza:

Felesleges vitatkozni a kérdezővel, erősen önbizalom hiányos.


Azt azért megkérdezem, hogy miért tartod te idiótának azt a diplomás nőt, aki diplomás férfivel akar ismerkedni? Hiszen neked nincs, tehát el sem várhatsz el diplomát te egy nőtől. Miért is zavar akkor téged, ha nem veled akarnak ismerkedni? Keress más körökből barátnőt és ne itt fröcsögj.

2017. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"A biztonságot te nem tudod megteremteni magadnak? "


Idióta! Amíg gyesen van otthon a KÖZÖS gyerekkel, addig nyilván nem tud ő keresni.

2017. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Okosság alatt az intelligenciát értem, nem azt hogy jártasabb-e egy adott témában nálam vagy sem. Volt nálam butább és volt körülbelül velem azonos intelligenciájú partnerem is. Egyiket se tudtam tisztelni, se felnézni rá. Ez van, tudom magamról, ezért kerestem ezek után nálam okosabbat. Mindekinek megvan a maga igénye. De ez csak az egyik a sok közül, nem csak ezen múlik mielőtt belekötnél.


Mint írtam jó munkahelyem van és viszonylag jól keresek, így tudtunk együtt a párommal venni egy kisebb házat. Szerintem beleadtam mindent amit tudtam, nem csak a másiktól vártam. De ha összejön a baba, aztán a következő is, ahogy tervezzük, velük szeretnék lenni de nem úgy, hogy közben nyomorgunk. Itt jön a képbe az biztonság, amit a párom tud nyújtani nekünk. Erről beszéltem én. És ő is egyetértett ezzel mindig is, már az elején azt mondta, hogy addig nem vállalunk gyereket amíg nem keres annyit, hogy gond nélkül eltartson minket. Szerintem ez így van jól.

2017. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!