Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 20-30-as fiúk, férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20-30-as fiúk, férfiak megszerelnek egy csapot?

Figyelt kérdés
Olyan jó volt otthon, mikor ha valami elromlott, nevelőapukám simán megszerelte. Ma még létezik ilyen? Nyilván nem várom el, hisz én sem főzök, csak kíváncsi vagyok. Vagy ma már csak számítógépet szerelnek? Mert azt mondjuk én is tudok.
2017. febr. 9. 14:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A csapba fog mindenki belekötni, az csak egy példa. Képzeljen oda mindenki egy munkát, amihez szerszámok kellenek.
2017. febr. 9. 14:11
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Te sem főzöl? Hát akkor ki?

Én egyedül élek, és megszerelek mindent, sőt örülök is neki ha valamivel pepecselni kell, feltéve ha van rá időm, de általában hétvégén akad.

Majd ki fogok hívni ilyen apró munkák miatt is szerelőket, hogy több ezer forintot fizessek valamiért, amit én magam is meg tudtam volna csinálni ráadásul neki kb 5 perébe kerül?!

Olyan pedig még nem volt, hogy nagyobb kárt csináltam, mint hasznot, mert ahhoz elég botornak kell lenni. Látja az ember mi folyik. Rákeres a neten és szájbarágósan leírják neki még azt is, hogy melyik irányba forgassa és hol fogja meg a villáskulcsot, csavarhúzót és társait.

Bár lehet én már túl koros vagyok a kérdéshez. :(

28/F

2017. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Parom szinte barmit meg tud csinalni, multkor leparkettaztak ketten a haverjaval a haloszobankat :) Es meg fozni is o szokott :D
2017. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
A fiam mindenhez ért, sőt, még a számítógéphez is :) A párom már kevésbé. Tehát a kérdésedre a válasz: igen, ma is akad olyan fiatal aki megszerel egy csapot, fűrészel, szöget ver, aksit cserél, füvet nyír stb.
2017. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
6%
A vízvezeték szerelők többnyire igen....-az nagyobb gáz,hogy nem főzöl! /N
2017. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Én mindent megjavítok.Szerelgetni amúgy is szeretek.Volt hogy amikor üti voltam makettet raktam össze.Szeretek barkácsolni....
2017. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
Én tudok főzni, meg alapvetően a női feladatokat elvégzem, mondjuk ugyanezt várnám el egy férfitól is, hogy a férfimunkát végezze el, jó ha ért a szerelésekhez, csakhát manapság kiment a divatból az, hogy értsünk dolgokhoz...pedig ez egy nő szemében igen nagy előny :)
2017. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Apukám mindent meg tud szerelni házilag szinte.

A párom nem. De nem érdekel, mert míg apám szanaszét csalta anyámat és egy érzéketlen tuskó, a párom jó férj és apa lesz. A mosógépet pénzért is megcsinálja a szakember, de apát nem tudok bérelni.

2017. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én megszerelek sokmindent:)
2017. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A kisebb dolgokat meg tudom csinálni, de azért ez véges. Meg vannak olyan dolgok, amikhez szerintem jobb a szakember. Inkább nézze meg a konvektort ő 10 ezerért, minthogy összeszedjünk egy szén-monoxid mérgezést. Viszont egy csöpögő csaphoz, polcfelrakáshoz, meg körte cseréhez nem szerelőt. 23/F
2017. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!