Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 20-30-as fiúk, férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20-30-as fiúk, férfiak megszerelnek egy csapot?

Figyelt kérdés
Olyan jó volt otthon, mikor ha valami elromlott, nevelőapukám simán megszerelte. Ma még létezik ilyen? Nyilván nem várom el, hisz én sem főzök, csak kíváncsi vagyok. Vagy ma már csak számítógépet szerelnek? Mert azt mondjuk én is tudok.
2017. febr. 9. 14:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Na jó, azért a körtecsere kb egyenlő a wcpapír cserével.


A komoly munkákhoz én is szakembert hívok, meg ha olyan, amihez kb logika kell, akkor megy. Mondjuk kattogott a mosógép, és tök büszke voltam, hogy a használatival leeresztettem belőle a vizet és szétkaptam a szűrőt, ami tele volt cérnákkal meg szöszökkel, mert azelőtt nem csináltam ilyet.


De volt olyan, hogy az alsó szomszéd feljött, hogy áztatom, és a vízvezetékszerelő a kád szélére nyomott szilikont és annyi. Ha tudtam volna, nem kellett volna egy csomó pénzt kiadni. Nekem is volt itthon olyan nyomókás szilikonom.

2017. febr. 9. 14:53
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
Én nem várom el a páromtól, hogy ezer mester legyen, cserébe ő nem várja el, hogy mesterszakács legyek. Tudok főzni, de nem vagyok profi. Páromat egyedül nevelte az anyukája szóval nem volt kitől ellesnie, az ilyen dolgokat. Egyáltalán nem érzem hiányát hogy nem ért ezekhez a dolgokhoz. Ha valaki egy villanykörtét sem tud kicserélni az zavar, akar nő, akár férfi.
2017. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha muszáj. :D
2017. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%
Mondd mi kell? Szerelem! Szerelem sötét verem!
2017. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Nem tudom, hogy megszerelik-e, azt viszont tudom, hogy én igen. :)

24/L

2017. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy a 20-30-as fiúk mit "szoktak", meg mit "tudnak"...... A párom ezermester és bármit megbütyköl, meg istenien főz, meg úgy általában mindenben talpraesett. Az exem meg felmosni se tudott önállóan, hívogatott telefonon hogy mondjam el hogyan kell. Mindketten huszonéves pasik. :D
2017. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Bármit megszerelek, a google a barátom kb. :D


Viszont ha nem főzöl, sajnos számításba sem jöhetsz :/

2017. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 opened paradise ***** válasza:

Kb. mindent megcsinálok itthon. Ha nem értek hozzá,akkor is megpróbálom és általában sikerül is.

Plusz főzök is.

De nem is tartom magam "mainak",nekem kicsit degradáló ez a szó:D


22/F

2017. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csapot is tudok szerelni és főzésben is verhetetlen vagyok. Na tessék.
2017. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%

Párom mindent meg tud csinálni, mindent szerel, cserél, glettel, megjavít, autót szerel stbstb. És még főzni is imád. Főnyeremény :D

26/N

2017. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!