Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hónapok óta dugom a főbérlőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta dugom a főbérlőmet, most a férje keresett telefonon szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Mar tobb honapja lakok abba a tok jo lakasba egyetemistakent tok olcson megkaptam es hat szerintem az sem volt veletlen, hogy pont nekem adta ki. Mar az elso heten athivtam mert gond akadt a zarral es kulcsokkal aztan mikor atjott es beszelgettunk hat egybol levagtam, hogy benne lenne szoval terelgettem a temat a szex fele es megcsokoltam, o vissza es hat megtortent. Azota hetente jon egyebkent az anyam lehetne de nagyon csinos a korahoz kepest es jofej meg aranyos no. Regota vagytam egy erettebb nore szoval iszonyatosan elvezem a szituaciot, mellette van meg egy gimis csaj akivel osszejarunk szoval idaig nagyon jo volt az eletem, a szex vele a legjobb.

Viszont tegnap nem o hivott hanem a ferje akivel meg SOHA nem beszeltem es talalkoztam hogy akkor most o jonne korulnezni. Hirtelen nem is tudtam mit mondani mondtam hogy oke rendben, hogyhogy most o jon? Aztan mondta, hogy igy alakult. Majd vasarnap akar atjonni. Szerintetek lebuktunk? Meg akar verni vagy mi? Nagyon parazok hogy mi lesz, nagyon hianyozna a foberlom az eletembol mert tenyleg tok sokat dumalunk tok jo fej es nagyon szexis no, duci de rohadtul formas nagyon bejon. Raadasul nagyon nem szeretnem ha kiraknanak a lakasbol vagy tobbet kellene fizetnem. Kerestem ot is telefonon de nem veszi fel mar tegnap ota :///


2017. febr. 9. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kérdező két lehetőség van:

1.Körülnézni jön.

2.Megtudta és most kapni fogsz.

Megtudod, ha ott lesz.Akkor te is rájössz ért-e Ennyit, hogy megdug..d.:D

2017. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Arra meg nem gondoltal hogy a no azert nem veszi fel a telot mert ugy dontott nem akar tobbet veled lenni (akar abbol az okbol is hogy eszrevette hogy kezded megszeretni) es ugy intezte hogy a ferje menjen? A ferj biztos nem tud rola. Viselkedj termeszetesen es ha annyira fontos az albi akkor ne keresd a not.
2017. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Még mesének is gyenge ez.
2017. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megtudta nem várna vasárnapig. Azt viszont nem értem miért járnak fel mindig körbenézni. Így lett megbeszélve? Hozzám soha nem jártak fel a főbérlőim nézelődni.
2017. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még vagy csak s@ggbe dugtak és még mindig ápolod magadat? :D
2017. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy klasszikust idézzek:

"- Virsli van?

- Nem is volt!"

:D

2017. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!