Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözés itt vagy ott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

St4r kérdése:

Költözés itt vagy ott?

Figyelt kérdés

jelenleg egy kis városba lakom elég jó a keresetem bnőm egy kis faluba lakik innen 50 km re kb

ő még itt a városba tanul és kollégista.Azt mondja ,hogy ő nem szeretne itt a városba lakin és ,hogy én költöztek oda felkerestem 3 ottani vállalkozót és ott a mostani fizetésemnek az 1/3 dát keresném kb busszal az ingázás nem annyira jó mert az 50 km kb 1,5 óra alatt teszi meg az napi 3 óra utazást jelent kocsival járni pedig megint 1 kisebb vagyon mi tévő legyek ?


2017. febr. 9. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben én nem költöznék.


Bár én alapvetően nem szeretem a falukat, mert kb 0 szórakozási lehetőség, és mindig ingázni kell, akár munkát akarsz, akár szórakozni.

2017. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem költöznék. Eleve nem tudnék falun élni (mondjuk kisvárosban sem).

És ő miért nem akar költözni? Azért egy városban sokkal több a lehetőség.

2017. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem egyértelmű, hogy ott maradnék ahol több a lové.

ez Magyarország, nem pedig valami amerikai film ahol meghozunk egy olyan döntést, hogy 2 millió helyett már csak 1,5 milliót keresek ha a barátnőmhöz költözök.. (szarkazmus, vagy irónia?)

2017. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a csaj ide jár suliba.

evidens nem h ő költözik hozzád, és nem kéne neki sem még hétvégén sem ingázni.

Ha nem akar, ő baja, akkor marad minden így. ennyi. ne erőltesd.

nehogy már te cuccolj egy Isten háta mögötti kis faluba, hogy aztán 2 hónap mulva rájöjjetek h mégsem működik, és utána meg kaparózól vissza a jó melódért...

2017. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy maradj a seggeden, ha a csaj szeret, akkor megy hozzád - neki is sokkal egyszerűbb lenne.

Neked ott jól fizető állásod van, fel ne rúgd senkiért. Amúgy is, felmondasz, összecuccoltok, aztán kiderül, hogy nem illetek össze, akkor leszel aztán szarban, mert visszavenni nem fognak.


Én is köthettem volna az ebet a karóhoz, hogy a párom jöjjön haza majdnem tizedannyi fizuért, mint amit most keres - a családomnak ez teljesen logikus és ésszerű lépés volt. Nekem eszembe se jutott ilyen hülyeség, hanem kiköltöztem hozzá. Jó, még nincs munkám, de ez egy dolog, ha lesz, az otthoni fizum minimum hatszorosát keresem majd meg.

2017. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!