Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban tényleg ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban tényleg ciki az, ha a nőnek van jogsija és a férfinek nincs?

Figyelt kérdés

Nálunk legalábbis ez a helyzet, ráadásul úgy, hogy a barátnőm fiatalabb tőlem 5 évvel. A családtagok mindig is mondták, hogy csináljam meg a jogsit, nem 1x lett volna rá lehetőségem, de engem nem érdekelt. Most meg azt kapom meg, hogy nem tartom-e gáznak, hogy ő furikáz engem? Én ezt nem így fogom fel. Közösen vettük a kocsit, ő azzal jár dolgozni, van, hogy eldob engem is, de én leginkább tömegközlekedem, jóidőben bringázok. Vásárolni persze azzal megyünk, de ha lenne jogsim akkor is azzal mennénk vásárolni. Soha nem ugráltatom, hogy vigyen el ide vagy oda, ha nagyon kocsival kell mennem valahová, akkor vagy küld a cég kocsit vagy megkérem és elvisz ő. Sose volt ebből gond, én egyébként most sem érzem azt, hogy hú, nekem életbevágóan szükségem lenne egy jogsira, szerintem nem lennék jó vezető.

26/f


2017. febr. 9. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen az.
2017. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Az a ciki mikor nemi mintákat akarnak valakire ráerőltetni, hogy a férfi vezet nő az anyósülésen ül. Nekem sincs arra motivációm, hogy letegyem a jogsit, mert se a vezetés se a kocsik nem érdekelnek. Persze van mikor bevásárlásnál rám jön az, hogy jó lenne kocsival az ételeket hazavinni vagy lekocsikázni balatonra, de egyenlőre nekem egy nyűg lenne a jogsi megszerzés és a vezetés is. Aztán lehet később én is meg te is motiváltak leszünk erre, de amíg nem érezzük rá a késztetést akkor felesleges lenne belevágni. A barátnőd biztos szeret vezetni és nem érzi kényszernek, ezzel nincs semmi gond. A gond akkor lenne, ha elfogna egy kisebbségi érzés és birka módjára követnéd azokat az erőltetett mintákat. Én úgy vagyok ezzel, hogy attól, hogy férfinak születtem hagyj ne kelljen már megfelelni annak a sok nemi sztereotípiáknak.
2017. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Viszont embere válogatja. Nekem nem kéne olyan pasi aki nem akar vezetni.

Nekem előbb lett meg a jogsim mint páromnak. Sokáig én vittem mindenhová. Szeretek vele lenni, de bosszantó, hogy az ő dolgai miatt nem haladtam rendesen az enyémekkel. Nem tudtuk az "oszd meg és uralkodj" dolgot alkalmazni. Pl.: vendégeket várunk, ő vásárol, ügyeket intéz, én takarítok, és főzök. Az sem volt jobb, amikor beteg lettem és alig bírtam lábra állni. Kórházba be, kórházból ki. Mindezt mert nem tudtam vezetni, neki meg nem volt jogsija.


Aztán letette ő is. Nagyon szeret vezetni. Én is. Most a gyereken lenne a sor, de nem akar.


Írod, hogy hosszú útra repülővel mentek. Nyilván a többiek nem így értették. Viszont oda is el kell jutni valahogy.

2017. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!