Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy nő azzal lepi meg párját, hogy szűzhártyát varrat magának, hogy a pasas elvehesse ártatlanságát?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Amint járt már benne farok, onnantol NEM ártatlan.
2017. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem csak rossz tapasztalatom volt e tekintetben. Az első feleségem szűz volt, de rengeteg ideig tartott, amíg sikerült elérnem, hogy az első behatoláskezdeményezés után ne ugorjon el hogy majd legközelebb.

Szóval köszi, de nekem szűz nő többet nem kell.

Aki meg ilyen hazugságokra költ, az nem normális. Ettől nem lesz ártatlan, csak arra jó, hogy átverjen vele egy olyan valakit, aki elvileg fontos neki.

2017. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a mutet foleg az iszlam vilagban divik, de ott ez majdhogynem elet-halal kerdes, nem viccbol csinaljak. Szerintem ennyi penzert sokkal ertelmesebb ajandekot is lehetne adni egy ferfinak.
2017. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!