Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után kaptatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után kaptatok kulcsot a párotok házához/lakásához?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, ma azzal állt elő, hogy szinte egymásnál élünk, könnyebb lenne ha kapnánk kulcsot a másik lakásához. Nem tudom mit kellett volna erre reagálnom, nem túl korai ez még? Mit szóltatok volna hozzá? Sosem mondott még ilyet senkinek. 19l és 19f
2017. febr. 11. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Én nem kaptam kulcsot, ezért inkább feszítővasat kezdtem el használni ahhoz, hogy bejussak a szerelmem házába.
2017. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog,hogy mi mit szólunk ehhez, de vajon azok mit szólnak, akikkel együtt éltek (felteszem, 19 évesen még nincs saját lakás/ház,de ha netán mégis, entschuldigung)..
2017. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idő után még nem adnék. Ismerősömet kipakolta a "pasija", de persze lehet én vagyok tul paranoid. Ha nincs ott nálad, amikor nem vagy ott (2 honap után még esélyes), akkor minek.
2017. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül éltek mindketten, akkor oké. De ha családdal, akkor milyen jogon állítanátok be hozzájuk bármikor, amikor csak akartok? Szerintem egy család sem örülne neki, ha így belemásznátok a személyes zónájukba. Kivéve, ha ők is akarják a saját kulcsot.
2017. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi. ha adsz neki adsz ha nem hát nem
2017. febr. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amig otthon laktam, egyértelmű volt hogy senki nem kap kulcsot, és a gyerekem párjának sem lehet majd, mert nem vagyunk árjároház.
2017. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

három hónap után, akkor ide is költözött. igazuk van a többieknek: más lett volna a helyzet, ha nem egyedül élek. akkor kizárólag akkor menjen, mikor otthon vagy. te pedig simán beengeded.


egyébként jobban tetszene, ha a helyzetedben inkább felajánlja vagy oda is adja a kulcsát, te meg majd eldöntöd, hogy viszonzod-e. ha neked korai, akkor ne erőltesse.

2017. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Saját lakásom van, de így is csak akkor adtam kulcsot, mikor összeköltöztünk.

Addig minek?

Hozzám jött, engem akart látni, nem a lakást. Ha nem vagyok itthon, miért jönne át?

2017. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8,


előző vagyok.


pl. azért, mert hamarabb végez a munkában, és már itthon vár friss vacsival :)

2017. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
Sztem ez nem időintervallum kérdése, de ennyi idő után semmiképp nem adnék.
2017. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!