Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kaptatok már fehérnemüt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kókuszlány kérdése:

Ti kaptatok már fehérnemüt a párotoktól?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy reagáltatok rá?Fiúk miért vesznek ilyet a barátnőjüknek?Tudom megdöbbentő a kérdés de én most kaptam először ilyet egy férfitól , a páromtól.Jpress fehérnemű együttest kaptam.
2016. dec. 21. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem is egyszer. :)

Szeretem a szép, ízléses és összeillő darabokat, de egy pár vadabb is elfér a szekrényben.

Nem hiszed el: azért adja, mert szeretné látni rajtad. Nekik is fontos a csomagolás!


Mondjuk kaptam egy-két darabot azért is, mert letépte az előzőt, és kárpótlásként vett másikat. :D

2016. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán, az összetartozás, közelség, intimitás jeleként szokás fehérneműt ajándékozni. Egy kolléga nőnek, nem adunk fehérneműt ajándékba, csak akihez tényleg közel állunk minden téren.
2016. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, férjem rendszeresen szokott nekem venni ilyesmit, van, hogy nincs semmi ünnep és csak úgy hazaállít valamivel, mert neki megtetszett :) .. Neki baromi jó ízlése van. De előfordult már, hogy pólót, nadrágot, kabátot (őszi átmeneti) is vett már nekem és mindig tutira beletalál...de tényleg.. én nőként nem szúrom ki :D

Én nagyon örülök neki, mert én nem szeretek evvel pepecselni, elmenni vásárolgatni, próbálni, stb. így ő "megoldja" ezt a dolgot :)

Miért kaptam? Mert ismeri az ízlésem, mert kedveskedni akar, esetemben pedig amit fentebb írtam.

:)

2016. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk az ilyen alapvető, én szoktam örülni neki mindig

ha a párodtól kaptad, nem tudom mi a furcsa benne

2016. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szexi fehérnemű többnyire nekünk, férfiaknak ajándék! De csak akkor teljes, ha az ajándékozott nő van benne! :-)
2016. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!