Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék még szebb lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék még szebb lenni?

Figyelt kérdés

Szép adottságaim vannak, de ha csúnya lennék, akkor sem a genetika lenne a lényeg.

Szóval ruha a lehető legelőnyösebb és szebb, nőiesebb.

Arcon szempillaspirál, mert a természetesség híve vagyok, és ez így áll a legjobban, szemceruza és egyéb sminkek nélkül.

Hajam kiengedve, simára szárítva, szintén így a lehető legszebb.

Ezen a ponton hogy hogy lehetnék szebb?

Már értem miért járnak plasztikai beavatkozásokra egyesek, mert én is úgy érzem, van egy határ amit nem tudok átlépni... Ne értsetek félre, elégedett vagyok magammal, meg elég szép vagyok. De néha szeretnék még szebb lenni.

Amúgy kés alá sosem feküdnék, se botox, se sminktetoválás, de még plasztikázott mell sem, pedig A-s van nekem.

Ha valakinek van bármilyen tippje, segítsen.

Tudom a személyiség sokat számít, de kedves vagyok, vidám, mosolygós. Értelem csillogása a szemben is számít, de az is megvan.


2017. febr. 12. 00:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem inkabb dicsekedni jottel ide,vagy tamogatas kapni a plasztikahoz es egyebekhez,hisz leirtad,ugy lehetnel meg szebb.
2017. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%
fejben kell magad helyrerakni. Ennyi.
2017. febr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha megpróbálhatsz natural sminkeket, pici konturozással, a hajadba kis fonásokat kiengedve (ez most nagyon menő). Kísérletezz, érezd jól magad a bőrödben.
2017. febr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezt a "Szépség és divat" kategóriában kellett volna feltenni...
2017. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz képet meg tudom mondani hogyan lehetnél még szebb. Nem vagyok benne biztos hogy egy szempillaspirál elég. Amúgy az alakod milyen? Arról nem is írtál.
2017. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Inkább a lelkedet szépítsd. A csomagolás idővel összegyűrődik.
2017. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy szép vagy?
2017. febr. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért legalább egy kép formájában érdekelne, mennyire is vagy szép ))
2017. febr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
A hű de nagy természetesség sokszor unalmasba csap át. Ezt nőként mondom.
2017. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es a hű de nagy természetesség soha nem volt és nem is lesz unalmas én meg ezt férfiként mondom...
2017. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!