Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép huszonéves lányok hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép huszonéves lányok hány százaléka szingli?

Figyelt kérdés
Ezt találgattuk páran de megoszló találgatások keltek szárnyra . A társaságunk egyik tagja akinek adok a szavára viszont valami ilyet mondott: "Tekintve hogy ebben a korosztályban a ronda....akarom mondani érdekes külsejű lányok döntő többsége is kapcsolatban van, ezáltal a kifejezetten szép lányok közül csak azok szinglik akik pár perce szakítottak és éppen útban vannak a következő jelölt karjai felé"....Én nekem valóban tetsző lányt szeretnék (aki hát igen a kifejezetten szép kategóriába esik nagy valószínűséggel)azonban csak szinglire hajtanék rá tiszta lelkiismerettel....viszont ezek szerint kb akkor szerzek ilyen lányt miután fehér hollót fényképeztem?

2017. febr. 12. 16:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
0 ! csak azt kamuzzák hogy szinglik közben végig mennek a farok körhintán tudod van a mondás még a legrondább nőt is fúrja valaki ellentétben 1 ronda férfi max a falat fúrja
2017. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Ajajj. Én eddig azt gondoltam szép vagyok, de akkor ezek szerint nem. Legalábbis elég sokáig voltam egyedül, ami ezek szerint nem lehet. Elég sok szép barátnőm is van, de ezek szerint akkor ők sem azok. A társaságotok azon tagja, aki ezt modnta ugyan hány szép nővel beszélgetett, hogy mindről tudja, hogy foglalt vagy épp milyen szakaszában van az életének? Sokan vannak egyedül, ettől persze még nem fognak összejönni bárkivel. Csak nagyon nem mindegy hol és milyen módon keresed őket, de persze ilyen indokokat hangoztatni a sikertelenségre sokkal könnyebb az tény. :)
2017. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2. az nyilván bezavarhat a statisztikába hogy olyan is bedobja" a bocs van barátom" szöveget aki igazából egyedül van csak nem akar kapcsolatot mert mittudomén még tanul és a szülei nagyon szigorúak tanulmányi eredmény terén....de ez a párkeresőket nem vigasztalja. igazából én is azokra a csajra vagyok kiváncsi aki kapcsolatra kész mert "gazdátlan" ....hogy ettől függetlenül is elutasít mert nem vagyok az esete , vagy mert csak átutazóban vagy stb az egy másik történet
2017. febr. 12. 16:35
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
25-30 %-ra tippelnék, ezek közül mondjuk a fele az, amelyik tartósan egyedülálló, a többinek egy héten belül lesz új kapcsolata.
2017. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen jelzők után mint pl. gazdátlan, nem is csodálom hogy nem talál meg téged senki.
2017. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
itt írták nem rég hogy a mai nők dolgozhatnak tanulhatnak karriert építhetnek nem feltétlen kell már nekik férfi az életben ha sexet akar le megy szombat este bármelyik discoba 10 perc múlva lesz 100 érdeklődő iránta ennyi
2017. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Az átlag feletti külsejű lányokkal az szokott lenni a probléma, hogy bár lehet, hogy barátjuk épp nincs(az is lehet, hogy már hosszabb ideje), viszont ún. UDVARTARTÁSUK van, tehát van egy X számú fickó, aki ott sertepertél az adott lány körül folyton, és jó esély van arra, hogy az egyikük idővel majd előlép "pár" szerepkörbe. Nem kell ettől megijedni, próbálj te is ebbe az udvartartásba bekerülni, térképezd fel a többi jelentkezőt, és a lényeg, hogy te legyél MÁS. Lehet, hogy ettől leszel a hölgyemény szemében értékes és felkelted a figyelmét.

Nyilván van ezen kívül a "jégkirálynő" típus, aki megközelíthetetlennek láttatja magát(emiatt lehet, hogy udvartartása sincs), de ez sokszor csak egy álarc, és ha a neki megfelelő módon közelítesz hozzá, akkor ez lehullik és megnyílik neked. Az ilyen lányokban lehet nagyon kellemesen csalódni, meg halálosan beléjük szeretni.

2017. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ilyen jelzők UTÁN????? nem inkább előtt????

ne kezdjük ezt a dedót elölről...."lekoptattam egy pasit és 2 év után hallottam róla egy megbotránkoztató dolgot és utólag ehhez az indokhoz kötöm miért nem jöttem vele össze" féle gondolatmenet már röhejesen untat

2017. febr. 12. 16:41
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem a szó a lényeg, hanem ami mögötte van...
2017. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
mert mi van mögötte? az egész életem? az efféle látnokok inkább a lottószámokat fürkésszék
2017. febr. 12. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!