Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után, hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, hogyan tovább? Mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Semmi értelmét nem látom az életemnek,nem régen szakítottak velem,ez már a sokadik. Alig van barátom,pedig vágyok rá,de nem vagyok az a barátkozó típus.Régi ismerőseim kb nincsenek. Mit csináljak?? Sportolni sportolok ,de ez max 2 óra az életemből,azt legalább társaságban,de ezenkívül semmi. Nincs kedvem élni,a párommal a legjobb barátomat is elveszítettem,padlón vagyok.
2017. febr. 12. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónap alatt elmúlt, már 2 éve jól megvagyok egyedül is. Nálad is el fog.

30/f

2017. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
Nem csoda, hogy szakított, ha rajta kívül nincs életed. Nyugi lehet tovább élni, továbbra is szívd be és fújd ki a levegőt, metabolizálj és minden oké.
2017. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez minden ember életében eljön egyszer.

Van, aki depressziós lesz, van aki túlteszi magát, de egy biztos. Örök tüske marad benned :(

2017. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Haku-sama ***** válasza:

Ezt csak most érzed így, én is hasonlóan éreztem, amikor egy csaj kidobott. Ma már azonban tudom, hogy vannak nála, szebb és értelmesebb nők is, ma már nem kéne.


A lényeg az, hogy NE foglalkozz vele, tüntess el minden vele kapcsolatos dolgot, ha az fájdalmas. Idővel majd elmúlnak az érzések, és nem fog érdekelni az illető.

2017. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mi értelme az életnek?? Nem látom ,nem tudom mi hajtson tovább,eddig láttam célokat,de most semmi.
2017. febr. 12. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hogy te, még mások sem tudják.

Sztem az az értelme, h fizesd a tb-t, adózz, áfázz, aztán nyugdijas korodra éhen halj.

2017. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Haku-sama ***** válasza:
Kérdező, te csaj vagy?
2017. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ennél csak jobb lesz. Most padlón vagy, szét vagy szedve darabjaidra, de össze fogod rakni újra hidd el.

Van hobbid? Foglalkozz vele, mélyedj bele. Írtad hogy sportolsz. Ez jó dolog, folytasd, ne hagyd abba!

Hasonló helyzetben ez nekem is sokat segített.

Hallgass zenét sokat, amiket szeretsz.

Építsd újra a régi baráti kapcsolatokat, vagy szerezz újakat, akár a hobbid által!

Öltözködj jobban, mint eddig, adj magadra, ez is ad majd tartást.

Meglátod, ha tudatosan figyelsz ezekre, egyre jobb kedved lesz, aztán ha elég jó állapotban leszel lelkileg, még egy új, szebb kapcsolatot is be fogsz vonzani!!!!

Fel a fejjel!

2017. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!