Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

4 évig együtt voltunk a barátnőmmel. A kapcsolatunk alatt 2x megcsalt. A másodikat már nem tudtam neki elnézni, viszont annyira szerettem es szeretem, hogy nem tudok rajta túllépni. Próbáltam már más lánnyal elfeljteni. Nagyon aranyos csaj, amikor vele voltam sosem gondoltam az exemre, de mikor nincs a közelemben csak rá tudok gondolni. Hogy felejtsem el? Hogy lépjek túl rajta? Hogy töröljem ki a fejemből és az életemből?

20/F



2017. febr. 13. 04:37
 1/4 anonim ***** válasza:
csak engedd el
2017. febr. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős. Hosszú lesz.
2017. febr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idő....
2017. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idővel túl tudsz majd lépni rajta, kérdés hogy mennyi időre van szükség. Segíteni fog ha új dolgokba kezdesz be, új sport kipróbálása, főleg olyanra gondolok ahol emberek közt vagy. Nekem ez segített. Eljártam edzőterembe, sok új embert ismertem meg és eszembe nem jutott már hetek múlva a lány.Próbálj új emberi kapcsolatokat kialakítani. Ha komolyan el akarod felejteni akkor szüntess meg minden olyan dolgot ami rá emlékeztet. Ha csak otthon ülsz nem fogod egy hamar elfelejteni.
2017. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!