Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanannyi férfi van kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanannyi férfi van kapcsolatban ahány nő?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nőből több van kapcsolatban, mert a legjobban kinéző férfiak több nőt is tartanak.
2017. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Több nő, egyrészt azért amit az 1. írt, másrészt sok nő még szexkapcsolatra, barátság extrákkal kapcsolatra, szeretői viszonyra is azt mondja, hogy kapcsolat. A férfiak azokra nem.
2017. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nők olyan 60-70%-a van kapcsolatban.


De a kapcsolatok 30%-a stabil, vagy házas.

30% akik kapcsolatban vannak, instabilnak mondható, azaz bármikor szétmehetnek, elválhatnak. Ők a szerető tartók, megcsalók, stb.

40% egyedülálló, vagy kialakuló.


Tehát relatív: a nők 60-65%-a megszerezhetők. Persze függ az adott férfi személyiségéből, hogy szűrődik ki a nő rostáján. :)


Volt, hogy egy ismerősöm, házas nővel randizott, de randin derült ki, pont a csók előtt, ezért elhúzta a fejét, hogy ő házas. Persze, nem sokra rá elváltak.

Szóval nem kell attól befosni, hogy valaki házas, vagy kapcsolatban van, mert ha vevő a férfi közeledésére, akkor valószínű, hogy haldoklik az előző kapcsolata.

Csak néz szét itt, gyakon. Rengeteg az ilyen haldokló-kapcsolti kérdés.

2017. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az 50+ os nők viszik el a statisztikát, közülük szerintem kevesen vannak már.
2017. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több nő van kapcsolatban, az tuti. Egyrészt, mert a felszínes dolgokat is kapcsolatnak tartják, másrészt mert többnyire a férfi az idősebb, ergo a fiatal srácok kiszorulnak a "húspiacról", harmadrészt egy nőnek ezerszer könnyebb párt szerezni, mint egy férfinak. Mármint úgy egyáltalán párt, mert normális férfit ugyanolyan nehéz (vagy nehezebb) találni, mint nőt. De míg egy egyedülálló nőnek elég elmennie egy szórakozóhelyre és válogathat a pasasokból, addig még egy jól szituált, intelligens férfi sem biztos, hogy párt tud magának találni pár hónap alatt.
2017. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme százalékokon agyalni. A lényeg, hogy a kapcsolatban élő nőkre se tekints feltétlenül úgy, hogy tabu lenne. Ha te meg tudod nekik adni azt, ami az aktuális kapcsolatukból hiányzik, akkor nyert ügyed lehet. Ne azon kattogj, hogy te nem akarsz egy párt szétrobbantani, hanem gondolkodj úgy, hogy szégyellje magát az a másik ürge, hogy egy ilyen értékes nőnek nem tudta megadni azt, ami boldoggá teszi. Nekem már lett így kapcsolatom huszonévesen(most 34/F), és a lányon - hiába mondta, hogy van barátja - láttam, hogy nagyon nyitott a közeledésemre. Aztán kiderült, hogy igazából már egy ideje érlelődött benne, hogy szakít, és az én feltűnésem ennek meg is adta a löketet. Több éves kapcsolat lett belőle.
2017. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!