Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne szedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szedjek szét egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác, akinek van egy minimum 5 éves kapcsolata egy gyönyörűszép lànnyal, akivel megváltozott a kapcsolata mióta engem megismert...semmi sem történt kettőnk között és én tudva a párkapcsolatáról nagyon visszahúzódtam, próbáltam minimalizálni a találkozásaink számát, mindent úgy intézek, hogy ne kelljen találkoznunk.(egy helyen van dolgunk ez azért is nehéz)

Megjegyezném, hogy én egyáltalán nem vagyok helyes lány, mégis megtudtam, hogy felkeltettem az érdeklődését, mit ne mondjak sajnos szeretem ezt a fiút...

21N



2017. febr. 13. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennek ellenére bepróbálkozik nálad, akkor nem te fogod szétszedni. Akkor annak már úgyis lőttek.
2017. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legyetek nagyon őszintèk!:)
2017. febr. 13. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne parázz, mássz bele :D
2017. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Te boldogságod. Te döntésed.

Szard le a kapcsolatát, és ráncigáld el.

2017. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az érdeklődését felkeltetted, még nem jelenti azt, hogy veled kapcsolatot szeretne kialakítani..ennek azért nézz utána.Lehet csak a változatosságot látja benned.
2017. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 minden meglehet, ezért nem akarok hülyeséget csinálni.
2017. febr. 13. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy te tetszel neki,nem jelenti azt,hogy feladna érted x éves kapcsolatot.Maximum akkor,ha szeretne téged,de ezt meg nem tudhatod.Ugyanis azt veszem ki a szavaidból,hogy még nincs semmi,csak te fantáziálsz.Próbálj a realitàs talaján maradni.Egyébként másodiknak lenni nem olyan hálás szerep...
2017. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező én a helyedben nem foglalkoznék vele addig, amíg a kapcsolata tart.Esélyes, mint ahogy írtam is, csak a változatosság kell neki.Nem túl vonzó a pasi jelleme, ha addig nem hajlandó kilépni a meglévő kapcsolatából, amíg nem biztosít be egy másikat is magának...valamint az is eléggé esélyes ha ki is lép belőle, akkor jó ideig szabad akar majd maradni.Az esetek jó részében a hosszabb kapcsolatból szabadult emberkék szeretik élvezni a függetlenségüket.Gondold végig.
2017. febr. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!