Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már nemtudom mit tegyek (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nemtudom mit tegyek (? ) Elsősorban lányok véleménye érdekel, de mindent segítséget értékelek.

Figyelt kérdés
Kicsivel régebben visszautasított, 1 lány aki nagyon tetszik még évek multán is. Mikor rákérdeztem még anno fb-n kb fél éve ismertük egymást. Megint elkezdtem reménykedni, de lehet, hogy feleslegesen. Sokat szoktunk beszélgetni, de legtöbbször én írok rá ő kevésszer keres, viszont van,hogy több órákat is eldumálunk folyamatosan. Néha mondja, hogy találkozhatnánk is, de tényleg nemtúl gyakran. Tudna valaki segíteni ebben, hogyvan-e ennek egyáltalán értelme, hogy kijöhet-e ebből valami? Mert minden nap csak rá gondolok és már majd bele halok, hogy nemtudok vele előre jutni, de már lassan azis jobblenne ha tudnám, hogy semmi esélyem és felkéne adnom. Nemtudom számít-e, hogy egyébként jóbarátok is vagyunk. 18F
2014. febr. 8. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok csak én a vagyok.... Nem hiszem, hogy próbálkoznod kéne :S Szerintem csak barátként tekint rád.

17/L

2014. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszer visszautasított, akkor nem valószínű, hogy bármi esélyed is van a közeli jövőben. Talán ha 5 évig nem találkoztok, és totál megváltoztok mind a ketten, utána...

Csak barát vagy, ő pedig azért távolságtartó, mert nem akar hiú reményt kelteni benned.

Részvétem.

2014. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
felejsd el!
2014. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az írásaitokat, igazatok volt. De ebbe belefogok úrülni viszont valahogy elkéne fogadnom.
2014. febr. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!