Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti örülnétek neki ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti örülnétek neki ha egy jó csaj zaklatna a szerelmével? : D

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek régen nagyon bejöttem csak akkor összevesztünk...de most rájöttem hogy kell nekem és hiányzik is.És hívogattam meg írtam neki de nem válaszolt.Viszont közbe kikezdtek velem a haverjai mert bejövök szinte az összesnek,és nem tudják hogy mi kettőnk közt volt valami...(csak csók) Szerintetek elege van belőlem vagy próbálkozzak még a szerelmemmel?
2017. febr. 14. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Főkérdésre: ha kölcsönös a szimpátia, akkor nem venném zaklatásnak, bár most éppen nem szeretnék kapcsolatot.

A leírásban lévő kérdésre: szerintem ha eddig nem reagált, akkor hagyd békén, nem érdekled.

2017. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

ÖÖÖ... ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategória!!


A tinikategória lejjebb található!


Ha te felnőtt vagy, akkor nagyon gyerekes és éretlen felfogásod van! Nőj fel agyilag!

2017. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék, a kérdésben lévő srác viszont valószínűleg nem örül. Ha nem akarsz vele kib_aszni, akkor a haverjaival ne állj le!
2017. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Kivihogtad magad, te kis kotonszökevény?! :D Szerintem hanyagold!
2017. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

attól függ,mert velem volt ilyen.

mindenhova jött utánam,a végén kiderítette hol lakom és ott várt a kapuban mikor munka után mentem haza,vagy bejött a melóhelyemre,kicsinált.

nem lett volna gond,csak annyi,hogy 15 éves volt én meg 26 körül.

persze a végén azért megdugtam...vagyis győzött.

2017. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha engeded, hogy a baráti kör végigmenjen rajtad, az ingyen reklám. (amúgy ne csak szivatlak)

30/f

2017. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:

Ez általában "akármilyen" lánytól jól szokott esni.

Ha már sok és ott várnak a postaládádban a bokor mögül csinált fotók rólad,mellékelve a leendő gyerekeitek nevével,még akkor is ego legyezgető valahol.

Legalabbis nálam így van:D

2017. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen nevetséges. Nekem kapásból nem kéne olyan, akivel valamiért korábban nem jött össze.
2017. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!