Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem? Köszönjek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem? Köszönjek neki? Nagyon tetszik, de bizonytalan vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem beszéltünk még,én felvettem msn-re 3 hete,azóta sosincs fent.Állítólag rejtve jön fel.Suliban viszont 2 alkalommal úgy megbámult utána,hogy majdnem kiesett a szeme..Utána egyik nap a közelébe voltam,nem nézett nagyon..És 2 nap egymás után összefutottam vele...(barátnőimmel voltam).Állítólag nézett(többiek azt mondják,én viszont azt vettem észre hogy nem nagyon)...Suliban ismét nézett,de csak úgy,hogy ne nagyon vegyem észre...Szerintetek?Arra gondoltunk ráköszönök..De félek hogy nem tetszek neki..Állítólag félénk..Szerintetek????Mit csináljak??Msn-en sose látom,és mindössze 3 hét maradt..Utána nem fogom látni,csak még 3 hétig a suliban..:/
2010. máj. 8. 16:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem,ez úgy van,hogy általános iskola,és gimnázium.Egy épületben ugye.. Egy városban maradunk amúgy:) De ezalatt az idő alatt szerintetek biztos nem lehet már ebből semmi?Ha nem tetszek neki miért nézne?:/
2010. máj. 8. 16:46
 12/19 A kérdező kommentje:
Egy biztos: Rá fogok köszönni:) Csak jajj,már annyira elbizonytalanodtam,hogy nem merek ránézni,mikor összefutottunk vele másodszorra,ennyit tudtam kibökni barátnőimnek:Ezt nem hiszem el,és lehajtottam a fejem egy pillanatra x"D
2010. máj. 8. 16:48
 13/19 anonim ***** válasza:

sok mindenért nézhet, pl. hallotta, hogy bejössz neki és kíváncsi volt rád

de meg lehet próbálni, nem veszthetsz semmit

2010. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De akkor nem elég hogy megnéz 1x hosszan,mert volt rá példa..De mikor másodszor bámult meg,akkor olyan szituáció volt hogy suli előtt álltunk,és elment előttünk..Csinálhatta volna hogy előre néz és nem rám,simán elmegy,helyette végig engem nézett...De nem tudom..:/
2010. máj. 8. 16:52
 15/19 anonim ***** válasza:

hát ez elég egyértelmű :D

ha még hallotta is a srác... :)

sok sikert

2010. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Nem hagyom,rá fogok köszönni^^ És hogy utána 2 nap összefussak vele egymás után? Barátnőm azt mondta ez égi jel x"DDD Remélem lesz valami:/:):)
2010. máj. 8. 16:55
 17/19 anonim ***** válasza:
esetleg még segítséget is kérhetnél tőle valamiben
2010. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát..Valamit ki lehetne találni..Barátnőm osztálytársa..:D Arra gondoltunk esetleg ha látom,megkérdezem hogy ne haragudjon nem látta-e barátnőmet,vagy odaadna neki valamit..?? Szerinted?:D Vagy esetleg van valami jó ötleted?:)
2010. máj. 8. 17:00
 19/19 anonim ***** válasza:

nem rossz

tanulás esetleg?

2010. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!