Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a pasimnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a pasimnak hogy turkálóba járok?

Figyelt kérdés
Egyszer mondta hogy ő biztos be nem menne oda,és nem hordana mások által levetett ruhát.Az a bökkenő hogy én szeretek turkálni,és sokat járok oda,nem akarom hogy cikinek tartsa.Holnap megyünk ruhát vásárolni,jó lenne betérni egy turiba..

2015. júl. 28. 21:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%
Én sem szeretem más cuccait hordani,de nem zavar, ha más ezt teszi.:)
2015. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy ő nem lenne képes, remélhetőleg még tolerálja, ha te igen...

(Én is imádok turizni, és a barátomnak ezzel semmi gondja.)

2015. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
Az attól függ milyen testnyílásodban turkálnak és kik.
2015. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Kit érdekel?

Ezt tartod cikinek??

Nölj már fel!

Vállald azt ami vagy és amit szeretsz.

Ne hagyd hogy a pasid véleménye befolyásoljon.

Ha meg kiakad ezen akkor nem hozzád való.

Nevetséges az egész..:/

2015. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
10%
Ne
2015. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
8%
Ne tedd! Egyszer én is elmondtam a pasimnak, majdnem szakítottunk... Tudni kell, hogy ő elég tehetős, Hilfiger, Abercombie & Fitch, Boss stb ruhákban jár és a szülei is. Egyszer szóba került egy téma kapcsán és elmondtam, hogy én ott szerzem be a legtöbb ruhám, általában a jobbakat keresem meg és a márkásabbakat, Zara stb szóval azt gondolhatta én is ezekben a boltokban vásárolok... Na az lett, hogy utána majdnem két hétig nem is beszéltünk, kiakadt, hogy így jelentünk meg eddig együtt mindenhol, hogy én ilyen göncökben voltam... Végül is vettek a szüleivel nekem új ruhákat, elmentünk együtt, és abban egyeztünk meg, hogy az elköltött összeg felét részletekben visszafizetem. De jobb lett volna inkább el se mondani, honnan vannak a ruháim... :/
2015. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
6os te hülye vagy -.-"
2015. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
4es: Igazad van,sajnos a a környezetemben mindig cikinek tartották,emiatt kicsit nehéz 'beavatni'.
2015. júl. 28. 22:05
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Ebben semmi rossz sincs! Barátnőm is szokott ilyen helyre járni. Engem kicsit sem zavar. Netten is lehet használt, ruhákat, cuccokat vásárolni most akkor az is ciki?
2015. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Csak a sznoboknak számít az, hogy márkás ruhákban járjanak. Lánytesóm is rendszeresen jár turkálóba, nem azért mert szegény, ez egy degradáló sztereotípia amúgy is, hogy aki odajár, az szegény. Fillérekből olyan ruhákat tud beszerezni, hogy sokszor még a márkás sehol sincs hozzá képest minőségben, kinézetben. Minden pasija tudott erről, nem csináltak ügyet belőle. Én is szoktam ritkán járni oda.
2015. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!