Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt pasimnak milyen agybaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasimnak milyen agybaja lehet?

Figyelt kérdés

Felelőtlen

Tobb tízezret elszor pedig alig van pénze.

Gond nélkül ker emberektől tízezreket, százezret es tudja h nem fizeti vissza

Mániája hogy hazudjon az embereknek

Félév alatt több kocsit tort ossze. Nem vezet normálisan

Nekem sokszor mondta h szeret, lattam is rajta. De fura volt hogy azt mondta h nélkülem nem tudna elni, megolné magát. Ehez képest o szakitott velem.

Volt vmi vita 1-2x amit o kezdett, de én lettem a hibas. Amugy sose veszekedtünk szinte.

Hu igy leírva es visszaolvasva jo hogy szakitott.

Szerintetek milyen problemaji lehetnek?


2017. febr. 15. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hazudozós emberel akarsz együtt lenni? O.o... gratulálok..
2017. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok. Isten ments
2017. febr. 15. 23:37
 13/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! A te érdekedbe mondom,h kerüld ezt a pasit.Már most hazudik.Adóságokat szed össze.Megsem adja.Tehát nem becsületes!Mien életed lenne mellette?Én megmo dom!Pokol!Az ilyet nemkell sajnálni!Ha megakarna változni csak rajta múlna!
2017. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hasonló barátom volt, ő író akart lenni, ezért rengeteg hülyeséget csinált, mekiben dolgozott közben, alig volt pénze albérletre, én etettem kb., de pl hétvégére valahogy mégis szerzett füvet vagy piát, koncertbelépőket. "De ha nem él akkor miről írjon", ezért jól meg is csalt párszor.

Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni, örülj hogy megszabadultál tőle.

(Azóta egyébként nekem jött össze a kreatív pályán dolgozás és nem éhen halás)

2017. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem él, akkor miből/miről írjon? :D :D :D

Valószínű nem fogunk találkozni a nevével a könyvespolcokon...

Írónak lenni nem azt jelenti, hogy nem kell dolgozni... az egy hobbi, amiből a Jóreménység szerint később meg lehet élni. :)

2017. febr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!