Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. Mennyire kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok. Mennyire kell izmosnak lennem, hogy tetszek a korombeli lányoknak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Olyan huje vagy hogy ha izom Tibi lennel akkor se kellenel a kutyanak se.
2010. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%

"kedves utolsó elötti

üssön el a metró^^"

Hát te tiszta hülye vagy-.-"

2010. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem tetszik az izmos, de hájas ne legyen... Akkor bizony neked ezek az 50 kilós kis félre és vasalthaju nyomorékok jönnek be, akikben 0 fárfiasság? gratulálok.
2010. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
A lányoknál abszolút előny ha izmos vagy, de nem kell túlzásba vinni. Heti 2* másfél óra kondi megteszi :D 15/F
2010. máj. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem az számít h milyen kigyúrt vagy, vagy hogy mekkora a farkad. Hanem hogy az utóbbit tudd használni;) Bár 14 évesen elégedj meg Katival és Annával, vagy ahogy Te hívod őket: Jobb és Bal kézzel;):D
2010. máj. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14 éves korodban bizony a tanulásra kéne koncentrálnod, hogy tudd, mi a "tetszek" és a "tetsszek" között a különbség.
2010. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Kati és anna áááááááááááááá ez ku*va nagy :DDDDDDD Annyira légy izmos hogy minden csontod kiláccodjon : )))) Te mijen gyerek vagy már???? Ahogy mondták a többiek te még csak tanulgasál me máskép nem lesz belöled semmi, csak max a napnál fütő :D xD (vagy még azzse)
2010. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én 15 éves lány vagyok .. és nem nagyn jönnek be az izmos, ugymond Dísz-b*zi srácok.. az kell h erős legyen de ne legyél olyan skin head stilus :D

nekem pl a mostani barátomon nem igen látszik hogy izmos.. elégg gyorsan megnőt :/ :D

szia

2010. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

hogy lehetek ennyire szemetek??

normális fiú! minden 14 éves fiúnak fontos!

szerintem nem kell túl izmosnak lenned .. legyél önmagad és kész

15/L

2010. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hát ha láccik 1 kicsit h foglalkozol magaddal az épp elég ilyen idős korban. viszont nem értem h mért a testeddel akarod elkápráztatni a lányokat. nekem például az sokkal jobban bejön ha 1 pasinak jó a dumája. és biztos vagyok benne h rengeteg más lánynak is. szóval szerintem nem kell olyan sokat foglalkozni azzal h minnél izmosabb legyél.
2010. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!