Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van- e okom tartani a pasastól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van- e okom tartani a pasastól?

Figyelt kérdés
A barátnőmet megkörnyékezte a főnöke (szerintem, szerinte nem). Sokszor haza hozza kocsival, minden este felhívja valami mondva csinált indokkal, többször kapott fizetésemelést, néha "csak úgy" 10-20 ezer forintot, vagy elveszett a bérlete és kifizette neki. Sokszor meg-megérinti, túl közvetlenül viselkedik vele, kérdezgeti, hogy jól megvagyunk-e...van okom aggódni?
2017. febr. 16. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem igen.. és a barátnőd ezt élvezi is. Szerintem vége a kapcsolatotoknak. Sorry.
2017. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
A leírás alapján egyértelműen akar tőle valamit. Hogy van okod aggódni, az a barátnődtől, a kapcsolatotok állapotától függ. Amíg csak a fizetésemelést élvezi, addig nincs baj, csak kérdés, mikor akar a főnök cserébe valamit, és ő megadja-e
2017. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem van, gondolom a pasas egy 50-es korosztályú főszer, a barátnőd meg fiatal.

Ez a későbbiekben veszélyessé is fajulhat, pl. munkahelyi erőszakká. Most még jön a beetetés, kedveskedés, utána meg ha valamit a csaj kérni fog, akkor meg csak akkor fogja a főnöke teljesíteni, ha x és y dolgot csinál meg helyette. Remélem érted, hogy mire gondoltam.

2017. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Van okod tartani. Az hogy minden este felhívja és beszélget vele és hogy hazahozza sokszor kocsival már jóval több mint egyszerű munkaadó-beosztott viszony és a barátnőd látszólag partner ebben. Nem akarom falra festeni az ördögöt de lehet hogy már meg is csalt vele.
2017. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Esténként munkaügyben hívja vagy ír neki. Ugyanakkor sokszor nagyon bunkón viselkedik vele, volt hogy már munkát is elvett tőle...barátnőm mindent elmesél, nem hiszem hogy bármi történt volna...

(Mindketten a 30-as éveikben vannak)

2017. febr. 16. 17:07
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Maga a szituáció szerintem még nem ad okot aggodalomra, akkor sem, ha a pasi bepróbálkozik. A nőn múlik, hogy enged neki, vagy sem.

Nálam pl. ez az égvilágon semmit nem jelentene, hozott már haza több férfi főnököm, hívtak már el este, kaptam fizetésemelést is, sőt, volt, hogy vacsorázni vitt a főnököm, hogy kötetlenül beszéljünk át egy munkát. És egyik esetben sem történt több munkamegbeszélésnél. Nem adtam teret az ilyesminek. Ha meg megkérdezik, hogy jól megvagyunk-e a párommal, akkor közlöm, hogy igen, és ezzel le van tudva.

2017. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Amíg mesél a barátnőd, és ezt nem szemlesütve teszi, addig nincs gond. Ha hallgatni fog akkor gyanakodj.


Amiket írtál még nem egyértelműen arra utalnak,hogy akar valamit tőle pasiként a főnök, lehet,hogy elégedett a munkájával és így viszonozza pl. azt,hogy bármikor hívhatja.


Van olyan főnök akinek kell az,hogy megbeszélje valakivel a munkahelyi dolgait és lehet,hogy erre a párod alkalmas csak.

2017. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A barátnőmben bízok, de a pasasbqn nem. Amikor úgy kínálgatja kajával: gyere kapd be....meg volt olyan, hogy barátilag azt tanácsolta neki, hogy hagyjon el engem...
2017. febr. 16. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt a barátnődnek kéne kezelni, leállítani a pasit. Nem tűrném el, hogy így beszéljenek velem, ez már kimeríti a munkahelyi zaklatás fogalmát.
2017. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sőt,burkoltan már randira is hívta. Volt, hogy fogadtak és a fogadás tétje egy vacsora lett volna. Egyszer amikor bementem, két centire állt meg tőle és megjegyezte a barátnőmnek mosolyogva, hogy ő úgy gondolja féltékeny vagyok rá
2017. febr. 16. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!