Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ember miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember miért nem tudja tiszteletben tartani a másikat?

Figyelt kérdés

Csak én érzem úgy, hogy egy undorító világot élünk ami a párkapcsolatokat illeti? Vagy csak összefújta a szemetet a szél és pont itt rakta le a GYK-n?

Ezt úgy értem, hogy itt folyamatosan sikerül olyan kérdésekbe futnom miszerint az illetőnek van párja de másra vágyik, másba szerelmes, mást akar meghódítani, esetleg olyan személyt szeretne magáénak tudni aki már foglalt.

Kezdem azt érezni, hogyha párom lesz nem is a páromban nem fogok tudni megbízni hanem a körülötte lévő személyekben, akik lesz*rják hogy párkapcsolatban él és még annak ellenére is ráhajtanak...


Ti mit gondoltok ezekről?


2016. dec. 15. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Összefújta a szemetet, hidd el. Szerencsére a valós élet nem ilyen. Szerencsére a férfiak sem ilyenek
2016. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem kell másokban megbízni csak a párodban. Ha benne bízol, nem készíted majd ki a féltékenységeddel.


Valószínűleg akármilyen nőd lesz, találsz legalább 6 másik pasit, aki megdugná. Ettől ő még csak veled fog szexelni.

2016. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Összefújta a szemetet a szél! Jeeeeeeeeeeeeeeee!


[link]


:D

2016. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugodtam :D


Utolsó, a kép zseniális :D :D

2016. dec. 15. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a "nem a páromban nem bízok hanem másokban" szöveg annyira rossz.. Ha a párod szeret, akkor a fejük tetején is pöröghetnek mások, nem fogja érdekelni. Rám is próbálnak nyomulni, és? Kit érdekel? Az nem megcsalás, ha más akar tőlem valamit. Az az ő személyes baja, nekem közöm nincs hozzá, Max ha megerőszakol, de az kicsit más tészta azért.
2016. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!