Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm terhes és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm terhes és meg akarja tartani a gyereket, de én nem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tervezem, hogy szakítok a barátnőmmel, de két héttel ezelőtt szeretkeztünk és szerintem direkt nem vette be a gyógyszerét, hogy magához láncoljon. Mit tudok ilyenkor tenni?

2017. jan. 15. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
96%

Semmit,othagyod ha nem szereted.

Ha nem akarod latni a gyerekedet szived joga. Gyerektartásra köteleznek.

n25

2017. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
De éppen ez a bajom.... ő vert át engem és még nekem kelljen életem végéig fizetnem a gyerektartást, amikor beleszólásom sincsen, hogy akarom-e vagy sem??
2017. jan. 15. 20:08
 3/78 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem szabad beleélvezni, akármit szed vagy csinál, ezzel megkímélheted magadat ilyen esetektől.
2017. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
86%

Semmit se tehetsz, teljes mértékben ő dönt, hogy megszületik-e.

Ha egyszer nem vesz be gyógyszert, még pont nem ér vele semmit. Sokkal valószínűbb, hogy pechetek van, és pont most csúszott be tabletta mellett. Tudatos tervezésnél már hónapokkal ezelőtt letette volna a gyógyszert.

2017. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
90%
De volt beleszólásod, óvszernek hívják.
2017. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
92%

Semmit fizetsz a gyereked utan

Amikor egy novel vedekezes nelkul tehat ovszer nelkul szexelsz akkor ott abban a pillanatban beleegyezel a rizikoba hogy gyerek lehet belole.

Ez az elet torvenye.

2017. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
82%
Szakitottal volna hamarabb, nem kellett volna huzni, plane szexelni is kozben ugy, hogy tudod, hogy mar nem akarsz tole semmit. Igy jartal!
2017. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos, semmit. A magyar jogrend nem biztosít semmiféle védelmet számodra vagy büntetést számára, mert kihasznált és átvert. Neki viszont, járni fog a gyerektartás. Az "egyenlőség" nevében.
2017. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Hát te úgy voltál vele, hogy nem szereted már, de kúrni jó...


Ő meg most úgy veled, hogy nem szeret már, de a gyerektartás tőled jó.


Állás 1:2


A felelősség vállalás és az élet tudatos élése az olyan előnyökkel járhat, minthogy nem csinálsz fel olyan nőt akitől nem akarsz semmit.

A tabira kár mutogatni, mert az nem ilyen egyszerű, hogy 1 szemet kihagy és holnap már terhes.

2017. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

A barátnőm miatt nem húztam óvszert, mert azt mondta allergiás rá, fáj neki.... ettől függetlenül mi az, hogy az tőlem függetlenül hoz meg egy ilyen döntést?? Tudta jól, hogy szakítani akarok de mindig el tudta húzni valamivel a dolgot és így sikerült a két héttel ezelőtti lefekvés. Biztos vagyok benne, hogy így tervezte az egészet, hogy magához tudjon láncolni. Mindenképpen szakítani fogok vele, de nehogy már fizetnem kelljen a tartásdíjat, amikor átvert.....


Hogyan bizonítják, hogy én vagyok az apa? Ha letagadom az apaságot és az apasági vizsgálatba se megyek bele mit tudnak tenni?

2017. jan. 15. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!