Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn a pasik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a pasik olyan nőknek is írnak, akik nem túl vonzóak a számukra vagy csak azoknak, akik valóban tetszenek neki?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tindert használok, úgyhogy eleve nem írok senkinek, csak akivel már párban vagyunk.


Hangulattól függően vagy csak azokat lájkolom, akik egyértelműen tetszenek, vagy azokat is, akiknél nem tudom eldönteni, mert például van nagyon jó és nagyon rossz fényképe is. Hogy némileg bonyolítsam az is hangulatfüggő, hogy ki tetszik. Aki tegnap még igen, az lehet, hogy ma már nem. 42F

2017. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Legtöbben írnak egy sablonlevelet, és elküldik több tucat, vagy akár több száz nőnek is. Igazából szerintem ezek már elég elkeseredett próbálkozások, "minden mindegy" alapon történnek, a lényeg csak az, hogy legyen egyáltalán valami válasz, és ha ez megvan, akkor pezsgőt bontanak és hörpintenek egyet a sikerélményre:)
2017. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed nő vagy és nem kapsz leveleket?
2017. febr. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nő vagyok igen, de én nem vagyok fent társkeresőn.

Barátnőm kapcsán tettem fel ezt a kérdést.

2017. febr. 18. 07:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Van szabad időm, szórom a leveleket.

Legtöbb nulla, de beesik néha 1-1 nő, akit ágyba lehet vinni. Utána úgy is vége, tehát, nem csak a tényleg számomra gyönyörűeknek írok.

2017. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!