Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Van egy 28 èves férfi ,aki t még december végén ismertem meg . Nem egy városban lakunk,de egy intézményben tanulunk.

Az elejétől kezdve bókolt és tökéletesen eljátszotta,hogy a lelkem is tetszik neki ,nem csak a külsőm. Mikor nem voltam a városban fb n beszélgettünk, mindig vidáman pozitívan ..nem csak egy-két szóban.

Egy hónapra rá közelebb kerültünk egymáshoz,erős vonzalom kölcsönös volt ..és megtörtént az együttlét. Aztán egy néhány napig ugyanolyan kedves hangvételben keresett és találkozni akart .... találkoztunk is .. és észrevette ,hogy vannak érzelmeim iránta..mert az elején nég nem akartam ezt teljesen tudtára adni. Ő már az elején áradozott,hogy odavan értem..és közös jövő.


Mióta megtudta,hogy komolyabban veszem,éezelmeim vannak ..azóta keres ugyanúgy minden nap..de nem a kedves énjével ..csak megkérdezi merre vagyok ..de semmi kedves szó,mint előtte . Eltűnt ,hogy udvarolna.... nem azt mondom ,hogy ez törbényszerű..de ez hiányzik. Beszélgetni nem akar,ha találkozunk,azt mondja,túl sokat beszélek...és közelít,fogdos.



Nem tudom ezt hová tenni,hogy csak a szex miatt kellek neki..vagy ez normális ,hogy ezek után már nem udvarol olyan intenzíven..és nincsenek kedves szavai ..de nekem hiányoznak.


Elolvasnám,hogy Ti férfiak hogyan élitek ezt meg,mikor tudomásotokra jut,hogy a másik èrez irántatok valamit és erre ti hogyan reagáltok a viselkedésetekben.


20L


2017. febr. 18. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én pont azért szoktam udvarolni és küzdeni, hogy elnyerjem a lány szerelmét. Nagyon jó érzés megélni, ha látom és érzem, hogy a másik is úgy érez, ahogy én. Mert szeretni és szeretve lenni jó dolog. Azt gondolom, ez lenne a normális, de valószínűleg kisebbségbe tartozom ezzel a felfogással manapság. Valószínűleg egy rutinos Don Jóskát foghattál ki, aki zsigeri szinten tudja, mit kell mondani egy nőnek, hogy beadja a derekát. Ha megkapja a nőt, utána lazábbra veszi a figurát és stílust vált, "már úgyis az enyém" alapon, és nem teper tovább. Ez a típus egyszerűen úgy van vele, hogy elveszi, ami jár és nem akar a női lélekkel vesződni. Kismillió ilyen kérdés van ezen az oldalon is, amiben ezt a szintű "pálfordulást" nehezményezik a hölgyek a párjuk esetében.
2017. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát mivel én komoly kapcsolatot szeretnék, ezért nagyon örülnék ki. Viszont sajnos ő csak dugópajtit keresett benned, és amikor látta, hogy meghódított, akkor visszavett, mert nem akar kapcsolatot, de azért szexelni szeretne veled. 23/F
2017. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hanyagolnám egy ideig. Ha keresni fog akkor komolyan gondolja de ha nem keres akkor se veszitettel semmit. Az ilyenert nem kár.
2017. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Igen,mar egy hete kb csak szukszavuan valaszolok neki minden nap..de mintha ezt sem venne eszre. Nincs benne figyelmesseg ...ami pont tetszett benne az elejen.

Elengedni meg nem egyszeru ..pedig azt erdemelne,hogy semmit nem reagalni ra ,mert lenyegeben csak kihasznalt..

2017. febr. 18. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nekem öröm, ha tudomásomra jut hogy a másik érez valamit, és emiatt még jobban kedvelem őt, még jobban kívánom.
2017. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok papolni...de 1 hónap ismertség után nem kellett volna még lefeküdni vele. Erősen korai volt. Előbb ki kéne ismerni a másikat utána belebonyolódni ilyesmibe. Nem tudom miért ilyen türelmetlen manapság a legtöbb ember. Én férfi létemre tök kiábrándulnék ha 1 hónap ismertség után már ágybavihetnék valakit. Pont az a a legizgalmasabb rész amikor még nem kapják meg egymást a felek és csak húzzák és már majd megfeszül mindkettő, de azért még húzzák egy kicsit. :D Meg ez alatt egyre többet megismernek egymásból és tudják hogy érdemes lesz e. Nem csak egyből fejest ugrani, aztán pofára esni hogy a másik csak kúrni akart egyet...


Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de téged átvertek. Nem kéne bedőlni a bókoknak meg a szép szavaknak. Nem azok jelentik azt hogy valaki tényleg szeret. Lépj tovább 2 hónapja sincs még hogy ismered, nem fogsz belehalni.

2017. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szergej55 ***** válasza:
Korai volt, én is az előttem levővel értek egyet.
2017. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszi a velemenyeket!


Lehetseges,hogy korai volt . Ez nezopont kerdese ,igen eros vonzalom alakult ki ,akkor es ott en is korainak tartottam,de vegul megtortent,mert en is akartam.

Ezen mar nem is gondolkodom,mert valtoztatni nem tudok rajta...inkabb csak azon ,hogy most hanyadan is allunk ...

2017. febr. 18. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így jártál. A hülye szerezhetett volna egy jó feleséget.
2017. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Feleseget..haat,azert ne tulozzunk ,en azert eleg karrierista tipus vagyok,persze ez nem zarja ki a a szerelmi eletet....

Mindketten a jovore koncentralunk,hogy az almaink megvalositsuk...csak Ő ezt nem tudja,hogy o is kozotte van nekem .. vagy lehet csak maga az erzes,lehet,nem is ot akarom,hanem csak valakit,aki ilyen beallitottsagu.

Hat,ez van. Rajtam annyiban mulik,hogy a legetoseg neki adott,de en erolkodni nem fogok ,es testi kontakt egy jo ideig kizarva. 0 rol indul,ha meg tervez velem komolyabbat. Ha nem,akkor pedig egy szep emlek marad...

2017. febr. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!