Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit gondoljak, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondoljak, mi álhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázisban tartunk a sráccal. Sokszor nem tudom eldönteni mit akar vagy, hogy hányadán állunk.

Egyszer elhalmoz bókokkal máskor pedig 1-2 szavas válaszokat ad. Felelősseggel, stresszel járó munkája van, ennek tudom be. De ezt ma is említette, hogy ha eltnűnik x időre akkor munka jött be. Amit meg is értek.

Tervezzük, hogy 1 hetet együtt töltünk majd, megyek hozzá. Azt mondta megyünk majd ide-oda. Viszont máskor rideg, távolságtartónak érzem. Ma is jó formán pár szavas válaszokat kapok tőle.

Megadtam neki a bizalmat, de egy részem azt mondja, hogy valami nincs rendben. Alig mesél magáról, mintha nem bízna bennem, nem enged közel magához.

Mire véljem ezt? Szerintetek?



2017. jan. 26. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Sok a munka, nem ér rá pofázni.

2. Sokat csalódott a nőkben, fél kiadni magát, de azért vonzódik hozzád.

3. Millió más állhat a háttérben.


Válassz!

2017. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ritkán beszélünk mikor dolgozik, az, hogy olyankor nem nagyon ér rá megértem. Nem is problémázok ezen,csak említette ma is.
2017. jan. 26. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy elég fontos neki!
2017. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy fáradt, csak közben azt gondolja, hogy gyenge ürügy arra fogni. De van olyan is, amikor nem nagyon tud mit mondani, vagy mit reagálni az ember, nem akarja elmondani mindennap ugyanazt, vagy nem jut eszébe a tiédhez fűzni hosszabbat. Lehet, hogy nagyon beletemetkezik a munkába, és még otthon is azon kattog az agya, de amúgy érdekled, csak nem tud mit csinálni, ilyen munkája van, esetleg idegileg is leterheli, meg kreativitásilag is, meg gondolkodásilag, agytekervényileg is; de az is lehet, hogy nem számítasz neki annyira. Mind a kettő lehet. Tehát fontos is lehetsz neki, meg nem is. Ezt ő tudja, de szerintem, hogyha szeret, hogyha nagyon aranyos veled, csak esetleg folyton munkán kattog az agya, hát akkor szerethet. Meg minden nap ne várd, hogy érdeklődő legyen; ha minden nap elmondjátok egymásnak ugyanazt, megunjátok egymást, és vége mindennek. Nincs új a nap alatt, új mondanivalója, és fáradt is leírni újra, nem akar untatni téged, valszeg egyik napról a másikra neked sincs annyi új mondanivalód, és ilyen "üres" beszélgetéseket, amikben hosszú félórás hallgatások vannak, és nyögvenyelősek, csak kínlódnátok, hogy mit írjatok, ilyet nem akar. Szerintem ne írj rá minden nap, nem kell neki annyi. Amúgyis, hogyha szeret is, meg tud is majd mit írni, lesz is mondanivalója, lehet, hogy majd ő is ír neked és kezdeményez. De ilyen fél-meg egyórás "üresjáratokat", hogy nem tudtok magatokból kiizzadni épképzláb mondatot, ötletet, hogy miről beszéljetek, hát szerintem az nem jó, mert olyan erőltetett, vontatott, attól mindketten kényelmetlenül, kellemetlenül érzitek magatokat, és azt nem akarja. Ha szeret, ha nem. Nem kell , hogy mindig írjatok, attól függetlenül , hogy esetleg tetszetek egymásnak. Az is lehet, hogy csak bénának tartja magát az udvarlásban, ezért nehezére esik kitalálnia új bókokat, és kell egy kis idő, amikor csak magával van, a saját gondolataival, ennyi szabadságot adj meg neki, erre mindenkinek szüksége van, amikor csak önmagában van, egyedül a gondolataival, a saját érzéseivel.
2017. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:
52%
Másik nő is van a tarsolyban.
2017. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tegnap 22:42 köszönöm tartalmas válaszod


Amikor szabin volt majdnem 2 hétig minden más volt. Nyugis volt, többet beszélgettünk stb.

De amióta visszament dolgozni ez az egész hullámzik.

Tény, hogy rengeteget dolgozik, elmondása szerint kemény év lesz és remélhetőleg meg is éri majd.

Tényleg úgy látom, hogy vonzódik hozzám minden tekintetben, ha csak mondja/írja mindent elárul.

Csak az emberben mindig benne van a kis ördög. Hiába vannak tervek stb.

2017. jan. 27. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!