Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt, hogy felszínes, aki divatosan öltözködik?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a divatot, sok ruhám van, varrogatok is, külön spórolt pénzem van 1-1 darabra.

Sokak szerint, akik nem nagyon ismernek, felszínes vagyok, de nem látják, hogy igazából pl. emellett rengeteget olvasok, suli mellett dolgozok (ebből a pénzből állom ezt a "hobbit"), ahol jól is teljesítek.

A közeli barátaimat és a barátomat se érdekli annyira, de velük sem csak divatról beszélek.

19L



2017. febr. 18. 15:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem veszek fast fashiont túl gyakran.
2017. szept. 23. 17:39
 22/29 anonim ***** válasza:
Tudatosan vásárolsz?
2017. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"És hát aki a kinézetére - a szemlélő véleménye szerint túlságosan - nagy hangsúlyt fektet, az valószínűleg olyan áron teszi ezt, hogy elhanyagolja a belbecset. Tehát felszínes."


Ezzel én is egyetértek. Ha van is néhány kivétel, az nem jelenti, hogy a szabálynak ne lenne igazságtartalma.

2017. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
2017. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Séma illesztés. Ha látsz egy betyárosan káromkodó embert, akkor nem azt gondolod, hogy ő fizika professzor az egyetemen, pedig lehet csak qrva $zar napja van. Inkább arra gondolsz, hogy vmi ostoba proli, mert azokra jellemző. Ugyanígy, aki nagyon követi a divatot az általában felszínes(ebb) nyilván, hisz másképp nem feccelne a dologba több időt és pénzt mint mások. Te is azért dolgozol, hogy pár ruhát megvegyél? Hát mennyi értelmesebb dologra lehetne költeni? Nem azt mondom, hogy ne öltözködjön valaki csinosan, de aki túl sokat időzik ilyennel az zavaró számomra + birka szellem. Én azt veszek, ami nekem tetszik és pont, nem a divat alapján öltözködöm.
2017. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy aki erre fordítja a pénzét+energiáját, az fordíthatná értelmesebb, esl. maradandóbb dologra is. Vagy olyasmire, ami legalább másoknak (is) örömet okoz. Mert ez azért csak neked fontos. :D
2017. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hogy neked mi okoz örömet,az a te magánügyed.Hogy mások mit gondolnak rólad,az meg az övék.Szóval mások véleménye nem a te problémád,élj úgy,ahogy az neked jól esik!
2017. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

AKi mindig a divatot követi, nincs egyénisége. Akinek van egyénisége, aszerint öltözködik.

Azért gondolják azt, mert azt látják,hogy a felszínre adsz. Ezt az energiát (és pénzt) befektethetnéd abba is, hogy belsőre fejlődj. Mondom ezt úgy,hogy én is szeretek öltözködni, már-már túl sok ruhám van.

Bár kellemes csalódás lennél, ha megtudnám,hogy olvasol és jól tanulsz, mert igazából ez intelligenciát sugall. Ez pedig fontosabb minden ruhánál.

2017. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Nincs sok ruhám és sok pénzem sem. 5 napra egy hátizsákkal utazok el.

Mint írtam, nem veszek fast fashion-t, igyekszek designer vagy szimplán minőségibb cuccokra költeni.

Nagyon sokan nagyon nem értik. De köszönöm a válaszokat.

2017. okt. 24. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!