Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Párom egyre több kiállításra jár. Ez egész hétvégéket jelent. Olyankor ugye este ér haza és fáradt, nem tudunk együtt lenni. Most derült ki idén kb 2 hetente lesz valamilyen kiállítás. Ezen kìvül lesznek egész hétvégés versenyek is. Azokra elutazik. Tavaly több versenyen volt. Hétköznap is este jön haza . Ti hogyan oldanátok meg ezt? Csak mert nekem ez már sok. Évről évre egyre többet vagyok egyedül. többször beszéltem vele. N em tud vagyis nem akar ezen változtatni.
2017. febr. 18. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen kiállítások, miért nem mész vele?
2017. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hajó és horgászkiállítások. Reggeltől estig tartanak. Ott unatkoznék.
2017. febr. 18. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Foglalkoznék a saját hobbimmal.

Egy kapcsolat 2 félből áll, de jár mindenkinek a saját élettér. A baj az, hogy ezt sokan nehezen találják meg a kapcsolatokban. Te mit szeretsz sportolni? Ha pl. biciklizni, akkor elutazhatnál vele és mennél egy kört a környéken. Vagy otthon lennél és elmennél a barátnőiddel lógni.

2017. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vannak hobbijaim de nem egész naposak! Konkrétan nagyon keveset vagyunk együtt a munkája miatt. Szülei szerint se normális amit csinál.
2017. febr. 18. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem az, hogy a fickó hóttegyszerűen túl van hajszolva. Sokat vesz ki belőle a melója és a "kiállításokon" piheni ki magát.


Azt kellene megoldanotok, hogy kevesebb legyen rajta a teher. (Tudom: karrier, meg pénz, satöbbi... de ha ugyanazért a pénzért nem megy a dolog, akkor biza "valamit valamiért"!)

2017. febr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kb 7 éve dolgozik ezen a helyen. Az előző munkahelyén csak hétköznap kellett dolgoznia és többet keresett. Elmondása szerint itt többet dolgozik és kevesebbet keres. De neki ez jó. Azt mondta szereti. Nem tudom de én egy ilyen helyet rég otthagytam volna. Ilyen kevés szabadidővel.
2017. febr. 19. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok


Hümmm....

Szóval olyan típus, aki akkor elégedett, ha a maximumot nyújtja (kihajtja magát).


Nos, akkor talán finoman figyelmeztetni kellene rá, hogy abba a maximumba a családja is beletartozik, nem csak a munkája és a hobbija.


Közöttetek egyébként minden rendben van? (Már úgy értem, hogy szex, szerelem... amikor együtt léteztek egy helyen, akkor az kölcsönösen jó mindkettőtöknek, vagy ilyenek?)

2017. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már többször szóltam neki hogy én ezt így nem akarom mert magányos vagyok. Azt mondta nem tud mit csinálni.

Hát... pl tegnap. Szabadnapja volt. Erre a főnöke megkérte vmire szóval bement elintézni. Mikor kiállítás van és fáradt stresszes a szex nem megy neki. Ha versenyre megy akkor itthon se alszik! Sokszor gondolatban totál máshol van.

2017. febr. 19. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!