Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem azokat a magányos férfiakat, akik azért maradnak egyedül mert túl nagyok az igényeik, és elvárják hogy fiatal húszas szép lányok az ölükbe hulljanak?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam, hogy előnytelenebb külsejű férfiak panaszkodnak arról, hogy egyedül vannak mert nem tudnak barátnőt szerezni maguknak. Az ő külsejük nem valami vonzó, de elvárják a partnerüktől hogy bomba csajok legyenek. Ez csak szerintem értelmetlen?

2017. febr. 19. 14:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam valaki megmagyarázza, hogy ilyenkor miért gondolkodnak így.
2017. febr. 19. 14:48
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mindenkinek szive joga eldönteni, h milyen párt keres magának. Addig ezzel nincs gond, míg nem kezdi el sajnáltatni magát, hogy ő milyen szerencsétlen, magányos... mert nem talál senkit.

Persze nőként biztosan rosszul esne, ha megkedvelném ezt a férfit, és ő pedig elutasítana, mert nem vagyok számára elég. Miközben jobb nő lennék, mint ő férfi. De ő mégjobbra vágyik.

2017. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

Pl azért, mert önbizalom hiányosak. És ezzel próbálják kompenzálni, h magukat nem nézik sokra. Így egy olyan nőt keresnek, akik jobbak náluk ezzel azt a látszatot keltve, h ők is jó partik.

Egy magabiztos határozott férfit nem érdekli mások véleménye, így olyan nőt kereshetnek maguknak amilyet csak ök akarnak. Egy önbizalom hiányos viszont "jó nőt" keres, h ne tudják megszólni, h bátran "mutogathassa" és mellette szerezhet önbizalmat.

Sajnos én is ilyen vagyok

Én voltam a 12 hozzászóló is

2017. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az előnytelen külső relatív fogalom.
2017. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten előnytelen külsejű pasiról beszélünk akkor talán azért mert nincs önkritikája.
2017. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert a pasik úgy gondolkodnak a nőkről, hogy sokkal elfogadóbbak a pasik külsejét illetően, és azt hiszik, hogy a nőknek csak a belső számít, tehát ha elhagyagolják magukat, vagy kicsit tunyábbak sem számít,mert a humoruk első osztályú. Gondolom erre irányult a kérdés.Értelme nincs sok, de kérdésnek sincs nagyon,mert van ez is meg van az is, meg még sok minden más típus is. Előttem már írták páran. Kinek mi az előnytelen, és az előnyes. A nem túl helyes egy relatív fogalom,kinek mi jön be.Amúgy a pasik is kérdezhetik ezt fordítottan,bizonyos nőknek is vannak hasonlóan irreális elvárásaik,mint péládául a vegyenek nekem szép ruhát,tarstanak el, és társaik. ,de tartalmuk nem sok. És hopp van is valakijük, hát ők a szerencsések.Nem kell ezen filózni. 34L
2017. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted. És párválasztásnál hamarabb az érzelmek dominálnak, és nem az értelem. Ez normális fajfenntartási ösztön. Minél szebb a partnere egy csúnyább egyének. Annál nagyobb az esélye arra, hogy a gyereke életképes szép utód lesz. Bár kicsi szinte 0 az esélye annak, hogy egy csúnya ember szép, vagy bármilyen partnert találjon magának. De ettől eltekintve még vágyakozhat rá.
2017. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egoisták és nincs önkritikájuk.
2017. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én meg sehol nem láttam olyan előnytelen külsejű férfiakat, akik ne elégednének meg egy teljesen átlagos, kedves barátnővel. Ez akkora hülyeség, hogy a ronda férfiak bombázót akarnak maguk mellé, hogy hovatovább ez pusztán egy női tévteória. Attól meg, hogy utcán megnézzük a szép nőket is, hát istenem, nézni szabad, nem?
2017. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!