Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyoldalú a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalú a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én ölelem meg általában, én csókolom meg vagy puszilom meg. Ö nem igazán, bár éjszaka lefekvéskor hozzám bújik. Keres telefonon. Vajon ez egyoldalú vagy csak én érzem így? 42éves férfi vagyok.
2017. febr. 19. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy egyoldalú, ebből még ne következtess egyértelműen erre. Lehet,hogy csak kevésbé ölelgetős, puszilkodós.

Az viszont jó jel ha éjszaka Hozzád bújik, és persze azért ha más miatt is kételkedsz az érzelmeiben kérdezz rá.

2017. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből a két sorból nem lehet megmondani, mindenki máshogy fejezi ki a szeretetét.
2017. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. Lehet csak én vagyok olyan ölelgetős és puszilkozós
2017. febr. 19. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
en 34f enis ilyen vagyok..exemet zavarta ő 24volt..nem szeretik ezt a fiatal csajok..semmi erzelem...
2017. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak: akkor ne kezdj 10 évvel fiatalabb csajjal. Amúgy meg nem hiszem, hogy igazad volna, és a fiatalok érzéketlenk. Max nem volt túl sok közötök egymáshoz.Nem?


A kérdésre pedig, nem kell azonnal azon aggódni,hogy egyoldalú a kapcsolat,máshogy fejezi ki magát, nem úgy mint te. De tényleg nehéz 2 mondatból ezt megállapítani.

2017. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!