Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fiú mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a fiú mit akart kifejezni azzal, hogy elváltoztatta a hangját?

Figyelt kérdés

Valami kedveset mondott viszonylag közel hajolva, kicsit suttogva-lihegve vagy nem is tudom, érdesebb hangon mondta, és nem nézett a szemembe,hanem kicsit a fejem fölé nézett(nálam 10cm-rel magasabb kb), én meg lefelé néztem.

Nem tudom el lehet-e képzelni ezt a leírtak alapján.

Filmekben már láttam hasonlót, csak nem emlékszem ott miért kellett elváltoztatnia a férfinek a hangját, amikor a nőhöz beszélt..


2017. febr. 19. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy k**vára utálja Tállait és a NAV-ot.
2017. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Behízelgő modornak hívják.
2017. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott? De igen, behízelgés, közeledik, gondolom "férfiasabb" hangot adott ki, szóval próbált olyan hatást gyakorolni rád, ami bejön egy csajnak.
2017. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rumi bátya ***** válasza:
"Én vagyok batman!"
2017. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!