Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Indult így valakinek párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indult így valakinek párkapcsolata? Hogy alakult?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég jöttünk össze a párommal, viszont nem szokványos módon.

Nagyon oda volt/van az alakomért, az ágyban minden tökéletes, sőt nagyon is jól működünk együtt.

Végül is ez az egész volt az ami összehozott minket. Számára a legfontosabb vagyis az első helyen szerepel, hogy ott passzoljon minden, a többi más csak részlet kérdése.

Ettől függetlenül mindenről őszintén, nyíltan tudunk beszélgetni. Csak nem a szerelem hozott össze minket.


Indult már így kapcsolatotok? Lett belőle érzelem? Egy szóval minden érdekel.



2017. febr. 20. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, szorakozas szintjen mukodhet, de egy komolyabb kapcsolatban mar lennenek olyan tenyezok, amik kiiktatjak a szexet, pl. egy veszelyeztetett terhesseg mondjuk, es akkor mi lenne veletek?
2017. febr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

A többi csak részletkérdés szerinte? Szerintem ő csak szimplán dgni akar veled te hívod ezt párkapcsolatnak. :) Majd két hónap múlva kiírhatod, hogy a párom miért nem figyel rám? Miért a haverokkal tölti minden idejét,? Stb.

Mennyi ilyen van sajnos. És ha nincs több közös pont ezek a kapcsolatok megrekednek a kezdeti szinten, nem fog fejlődni.

2017. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És mi lesz ha hízol kicsit? Akkor kirak?

Amúgy nekem a mostani kapcsolatom alkalmiból lett, igaz ismertük már egymást, de szinte csak köszönés szinten.

2017. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ures lelkivialaga lehet aki ennyire feluletes lepedoakrobata.

Szomoru

Szex mindig a kapcsolat resze de nem alapja.

Ha ez igy lenne a prostik allandoan szerelembe lennenek.

A baratod ertekrendje beteg megun es majd kidob

2017. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szoval ha ne adj Isten felhizol, mar nem fogsz neki megfelelni? :)

Elegge felszines ez a kapcsolat, ha csak elobb utobb nem latjatok meg egymasban a belso ertekeket, nem lesz ami osszetartson titeket, hosszabb tavon.

2017. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam így egy pasival, de ott voltak érzelmek is, csak éppen a kinézetem miatt kezdeményezett anno. Az érzelmek részemről hamar elmúltak, mert vonzó, de unalmas ember volt.
2017. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az indítás nem biztos hogy megpecsételi a kapcsolat sorsát.

Mi is valahogy így indultunk a párommal. Az igaz mély szerelem is eljött egy idő után. Aztán 7 évig együtt voltunk. Én a mai napig szerelemmel szeretem őt. Igaz hogy most külön vagyunk, de egész más dolgok vezettek ide, nagyrészt rajtunk kívülálló okok.

Szóval, ha egyébként nyíltan, őszintén meg tudtok beszélni mindent, vannak közös céljaitok, miért ne működhetne?

Ráadásul jó pont hogy a tartós kapcsolat egyik alap pillére rendben van.

2017. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A hízás nálam nem valószínű... olyan az alkatom, hogy megehetnék akár naponta egy fél malacot se látszana meg rajtam.

Előtte mi is csak köszönő viszonyban voltunk.

Azért elég friss a dolog, majd eldől mi lesz belőle!

2017. febr. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!