Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak már nem is kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak már nem is kellenek az "igazi" férfiak?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és már vagy 6 éve egyedülálló vagyok.Ismerőseim szerint nincs probléma külsőmmel,belsőmmel sem,de valahogy nem sikerül még csak odáig sem eljutni,hogy valakivel randizzak.Katona vagyok,sportolok is.Úgy veszem észre,hogy normális lányok is inkább az ilyen nagy partyarc szépfiúkkal kezdnek csak.Valóban ennyi idő kell egy rendes lányt találni vagy én csinálok valamit rosszul ?
2017. febr. 20. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Arra kèrlek tèged, hogy legyen annyi eszed, hogy nem kérdőjelezed meg magad. A normális nők kihalóban vannak...mindenkinek az esze megy el.
2017. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
az elég nagy probléma, ha te elképzelted magadról, hogy te vagy az igazi férfi, és mégse látszik beigazolódni.
2017. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
De igen, de te semmit nem irtal, miert is lennel te igazi ferfi. Ha annyira szuper lennel, talalnal olyat akinek kellesz.
2017. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Képletesen értettem,arra gondoltam,hogy nem vagyok magát fotózgató,legújabb divatot követő fiú akikból olyan sok van ma már.Közel sem vagyok tökéletes ahogy senki sem.Rosszul fogalmaztam csak a kérdésben..
2017. febr. 20. 21:36
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha nincs gond a külsöddel meg normális vagy akkor mar talaltal volna.

Nálad miben nyilvánúl meg hogy Te 'igazi férfi' vagy?

Sokan sztm azért nem kezdenek veled mert katona vagy,nem szeretnenek tavkapcsolatot pl.

n25

2017. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az igazi szót akkor inkább normálisra cserélném,hogy megelőzzük a csatát :D Nem olyan rég óta dolgozom a Honvédségnél,bevonulás előtt is se volt semmi lényeges előrelépés.Ott nyilvánul meg ahol írtam,hogy kicsit talán régimódi vagyok nem a külső elvárások szerint élek,persze nekem is van okostelefon stb nyomkodom is,de nem a hétvégi berúgások és az erőltetett jópofizásoknak élek.Nálunk is sok nagyképű gyökér van aki kihasználja azokat akik hagyják is magukat és valahogy nekik nincs gondjuk a lányokkal.Én próbálok tisztességes lenni,megbecsülném ha lenne egy olyan lány akit érdemes,dehát nincs...:D
2017. febr. 20. 21:46
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
A 40kilós homár gyerekekre buknak.Akinek a legnagyobb gondja, h milyen kávét igyon a sztárbákszban 2e ft-ért. Nem tudtad kadét? Hozzátenném, h ez nem a szerelmesek kora... :D 21f
2017. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért írom,hogy megbántsalak, de ez szerintem irreleváns:


"Ismerőseim szerint nincs probléma külsőmmel,belsőmmel sem"


A legkövérebb, kissé ápolatlan (és ő is kövérnek mondja magát, nem csúfolódom, csak tény) barátnőmet is mindig leszólítja a lépcsőházban pár apjakorabeli pasi, hogy hogyhogy nincs pasid, hát nem látják, milyen szép vagy? Meg kábé mindenkinek ezt mondják ismerősök, rokonok. Nem azt mondom, hogy csúnya vagy, csak hogy ezzel nem tudtunk meg rólad semmit. Igazából annyit tudunk, hogy katona vagy, de hát az se sok infó. Eleve az ilyen személyleírások... Vagy 2 oldalon keresztül kellene tulajdonságokat sorolni, hogy tényleg hiteles képünk legyen valakiről.

2017. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy Brad Pitt persze,tisztában is vagyok vele de azért egy hegyi troll sem,átlag talán.Nyilvánvaló,hogy ennyi infó kevés magamról,de szerintem fontosabb az,hogy mit szeretnék nyújtani egy lánynak,nem az egyéjszakás kalandra gondolok hanem ahogy illik bánni egy nővel,de valahogy mintha erre már nem lenne igény.Legyél "bunkó paraszt és akkor menő vagy " dolog fut most ahogy látom,és ez elég szomorú persze mindig tisztelet a kivételnek !
2017. febr. 20. 22:16
 10/18 anonim ***** válasza:

Oké hogy a hétvégi bebaszások nem jönnek be, meg az ökörködés pózolgatás, partyzás.

Nekem sem.

De elgondolkoztál már azon hogy akkor hogyan, hol fogsz ismerkedni?

De úgy is kérdezhetem hol szoktál ismerkedni?

Gondolom sehol... max neten ahol mint tudjuk értelmetlen.

Szóval rossz a kérdés, illetve az egész dolog megközelítése. Nem azzal van a baj (na jó minimális szinten igen, ezzel is), hogy a lányoknak nem kellenek a "normális" férfiak. Inkább azt mondanám ha nem jársz el olyan helyekre ahol ismerkedni lehet, nem is fogsz "normális" lányt találni.

Bulikban is vannak olyan csajok akik neked bejönnének. Én sem gondoltam volna pedig, de vannak tök normális nők ilyen helyeken is.

2017. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!