Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől többet élt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől többet élt meg a kapcsolatuk? Vagy többet ér?

Figyelt kérdés
A nővérem azt mondta nekem hogy az ő kapcsolata komolyabb, mert ők már összeházasodtak, de még csak fél éve vannak együtt. Én 2 éve vagyok együtt a párommal, de még nem házasodtunk össze, nem akarok semmi elsietni. Ettől (hogy házasok) komolyabb a kapcsolatuk? Szerintetek?
2017. febr. 21. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

más szinten van, DE nem ettől lesz értékes egy kapcsolat...

nagyban közrejátszik, hogy milyen az a kapcsolat...


23F

2017. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent. Csak ők nem szakítani fognak, hanem válni.

Tíz év múlva újra tárgyaljátok, hogy melyik ért többet.

2017. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lényegtelen, hogy melyik "komolyabb"

Amelyikotoknek 15 év múlva is működik a kapcsolata,annak komolyabb.

Szerintem nem vagytok lemaradva,ráértek még

2017. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem még mindketten a startvonalban vagytok, úgyhogy nem lehet megmondani melyik ér többet. Azt csak az évek fogják eldönteni.
2017. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem. Fél év alatt még bőven tart a rózsaszín köd, aki ilyenkor házasodik, azt én alapból komolytalannak tekintem, hiszen semmit nem tud arról, hogy milyen lesz a kapcsolat kiforrott állapotában.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehet belőle jó kapcsolat, hanem azt, hogy éretlennek és naivnak tartom, aki a kezdeti idealizálás idején már házasságot köt.

2017. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fél év után házasodtak?

Ez inkább meggondolatlanság, mintsem, hogy komoly lenne.

2017. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!