Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek felnőttként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek felnőttként nincs párja az miért meleg?

Figyelt kérdés

Nekem nincs és meleg sem vagyok,de rendre belefutok ebbe a kérdésbe.

Miért kell valakinek melegnek lenni csak azért,mert nincs házas vagy élettársa?

Kötelező,hogy mindenki vágyjon valakire akivel együtt keseríthetik meg egymás életét :-) ?



2017. febr. 21. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha nő vagy, és nincs párod nem meleg vagy, hanem egy "erős saját lábán álló modern nő". Csak akkor vagy meleg, ha férfi vagy :) Éljen az "egyenjogúság".


Hölgyeim, jöhet a fájó igazságokért a jutalom (lepontozás) ;D

2017. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

26 / F vagyok

és sok nő szánakozó szemekkel néz rám mikor elmondom, hogy albérletben élek egyedül...:(

hogy ennek mi az oka, fogalmam sincs.

Ha szüleimmel élnék az volna a baj h "de gáz"

ha haverommal, tesómmal stb "ennyi idősen miért nem önálló?"

ha meg egyedül "tuti valami nem stimmel vele"


nincs jó válasz :_D

2017. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

#2


Milyen mókás is lehetne ez, ha nem lenne csontigaz.


Bevehetnénk ezt egy újabb "Belga: Az a baj" számba...


"Ha csak egyedül élek az a baj

Ha meg anyámmal akkor az a baj

Ha haverokkal közösen az a baj

Ha meg hajléktalan vagyok az is baj..."


Amúgy vicces, hogy #1-nek is igaza van, mert ha nő él egyedül akkor azért "Bátorság Érdemrend" jár, fanfár, dícséret, ha meg férfi akkor "biztos homokos vagy elmebeteh"

2017. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez tulajdonképpen bók.

Általában senki nem választja az egyedüllétet, hanem azért van egyedül kert nem talált még megfelelő párt, ami lehet azért mert az illető nem túl vonzó (külső vagy belső tulajdonságai miatt) vagy azért mert senki nem elég jó neki, illetve a kettő együtt. Na most akivel látszólag minden rendben van, az miért ne találna megfelelő párt, még ha magasan is van a mérce? Lehet hogy meleg?

Na ezért.

Egyébként nem kötelező, de az emberek túlnyomó többsége vágyik kapcsolatra.

2017. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor én alkalmatlan vagyok rá. Ez egy újabb kategória.
2017. febr. 21. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem az összefüggést. Mert ha meleg lenne, akkor legalább egy pasas lenne az életében, nem egyedül lenne. Fuck logic!
2017. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban van valami, amit a 4-es mondott. Régebben senki nem kérdezősködött, miért nem nősültem meg. Az elmúlt években sportolni kezdtem, jobban nézek ki. Most már mindenki tudni akarja, miért nincs nőm és meleg vagyok-e. (Persze az is közrejátszhat, hogy idősebb lettem.)
2017. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4, Mi ebben a bók?
2017. febr. 21. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Azért feltételezik mert az emberek többsége túl buta ahhoz h megértse h a boldogság NEM csak és kizárólag a kapcsolattól függ.

Ezzel sajna nem lehet mit kezdeni.


Én magam is számtalanszor átéltem azt h jaj te szegény nincs senkid biztos rossz lehet neked.

Ja tényleg most h mondod mekkora gond h senki nem ugat bele a magánéletembe.


És mindet akkor és úgy teszek ahogy és amikor nekem jó.

Sose foglalkozz mások véleményével ők úgy se tudják mi a jó neked.


A meggondolod magadról meg csak annyit h átlag 30+-ról beszélünk. Mit gondolnak majd 80 évesen fog megváltozni az illető ? (Költői kérdés volt.)


"Kötelező,hogy mindenki vágyjon valakire akivel együtt keseríthetik meg egymás életét "

NEM ! Nem az pont ezért kerülöm tudatosan.


Kitartást neked is és soha nem változz meg.

Ne hagyd h mások ugassanak bele a magánéletedbe.

Nekem egy tanárom mondta az egyetemen h "Őrizze meg a devianciáit". Hát pont azt teszem.


28 F

2017. febr. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Életem legszarabb időszakai azok voltak, amikor a társadalmi elvárásoknak megfelelve és azokat magamra erőszakolva párkapcsolatban éltem.

Most sem vagyok magányos, van az életemben valaki, de nem lógunk egymáson közös helyrajzi számon.

Akkor találkozunk amikor kedvünk van, ilyenkor a legjobb formánkat hozzuk, programozunk, utazunk, szexelünk, ezért csak kellemes képünk van a másikról.

Soha még egyszer kötöttséget!

2017. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!